22 жовтня 2021 році у Шепетівському професійному ліцеї майстри виробничого навчання Гуменюк Марія Григорівна та Якименко Анатолій Володимирович провели відкритий урок виробничого навчання для здобувачів освіти групи № 103 з теми «Згинання металу».
Методичною метою уроку було впровадження нестандартних форм і методів навчання на уроках виробничого навчання для підвищення ефективності навчання здобувачів освіти. Головна ідея уроку полягала в формуванні в учнів простих умінь згинання металу. На уроці було використано мультимедійну презентацію, відеофільм, майстер-клас, демонстраційні вправи, інструкційно-технологічні карти. Майстри практично продемонструвала послідовність згинання металу різними прийомами.
![](https://proflitsey020.km.ua/wp-content/uploads/2021/10/2-1024x724.jpg)
![](https://proflitsey020.km.ua/wp-content/uploads/2021/10/3-1024x724.jpg)