Електронна бібліотека

Нові знання завжди відкриті нові можливості

Електронна бібліотека Шепетівського професійного ліцею орієнтована на всіх учасників освітнього процесу і в першу чергу на здобувачів освіти, яка в повному обсязі надає користувачам повнотекстові електронні підручники, навчальні посібників, методичні напрацювання та іншу інформацію – зручно та доступно.

Електронна бібліотека – інтегрована інформаційна система, яка дозволяє накопичувати, зберігати та ефективно використовувати в навчальному процесі різноманітні колекції електронних повнотекстових та мультимедійних документів, що доступні в зручному для користувача вигляді.

Основна мета електронної бібліотеки полягає у підвищенні якості інформаційного супроводу всіх учасників освітнього процесу на основі інноваційних технологій.

Призначення електронної бібліотеки це:

– забезпечення учасників освітнього процесу роботою з документами з обмеженим доступом;

– забезпечення доступу до інформації, що існує лише в електронній формі;

– надання учасникам освітнього процесу більш якісних можливостей роботи з електронними документами великих обсягів;

– інформаційне забезпечення учасників освітнього процесу повнотекстовими базами даних (підручників, посібників, іншої літератури) у режимі on-line.

Споживачами інформації електронної бібліотеки є дві основні групи – це здобувачі освіти і педагогічні працівники ліцею.

За змістом електронний фонд бібліотеки ділиться на навчальний, якій забезпечує освітній процес зі спецдисциплін і загальноосвітньої підготовки та науково-методичний якій забезпечує потреби педагогічних працівників.

Електрона бібліотека вбудована на офіційному сайті Шепетівського професійного ліцею.

882 переглядів