До зарахування

Список абітурієнтів рекомендованих до зарахування на навчання 2022

Список зарахованих на навчання за регіональним  замовленням

по професії «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування» з терміном навчання 1,6 роки

  1. Будяк  Владислав  Вікторович
  2. Гнатюк  Антон  Олегович
  3. Грига  Богдан  Вячеславович
  4. Добровольський  Роман Анатолійович
  5. Жигайло Артем  Олександрович
  6. Киндюк   Олексій Анатолійович
  7. Костенко Олександр  Олександрович
  8. Куханський  Олександр  Євгенійович
  9. Ліщинський  Ян  Васильович
  10. Михайловський  Антон  Русланович
  11. Обушко Сергій  Миколайович
  12. Пасенюк  Вікторія  Вікторівна
  13. Савлук   Назарій  Юрійович
  14. Сільчук  Микола  Степанович
  15. Сміловець  Ярослав  Георгійович
  16. Соловйов  Валерій  Вікторович
  17. Стецюк  Андрій  Олексійович
  18. Сторожук  Іван  Валерійович
  19. Уманець  Андрій Володимирович
  20. Хоменко Юрій  Васильович
  21. Циган  Олександр  Богданович
  22. Швець  Артем  Сергійович
  23. Ярославський  Орест Васильович

Список зарахованих  на навчання за державним замовленням

по  професії  «Слюсар – ремонтник. Електрогазозварник» з терміном навчання 3 роки

  1. Борок   Денис   Русланович
  2. Булківський  Денис  Іванович
  3. Голубинець   Денис  Дмитрович
  4. Гоцадрига  Максим  Юрійович
  5. Данилевич  Давид  Олександрович
  6. Карпухін   Іван  Валентиновича  
  7. Кушнірук    Олександр   Іванович
  8. Левченко  Іван  Миколайович
  9. Літнарович   Іван  Іванович
  10. Мартинюк Владислав Олегович
  11. Медведєв  Максим  Петрович
  12. Митюк  Андрій  Сергійович
  13. Нестерук  Захар  Васильович
  14. Орловський   Артур  Вікторович
  15. Остап’юк  Дмитрій   Володимирович
  16. Павлюк   Богдан   Анатолійович
  17. Панікар  Роман  Андрійович
  18. Панчук  Андрій  Олександрович
  19. Панчук  Микита  Володимирович
  20. Пипич  Артем  Максимович
  21. Рижук  Назар  Миколайович
  22. Савіцький  Артур  Дмитрович
  23. Скороход   Максим  Михайлович
  24. Соцький   Роман   Іванович
  25. Степанюк  Іван  Андрійович
  26. Тіт  Давід  Олександрович
  27. Усенко  Іван  Андрійович
  28. Шамрай   Дмитро  Олегович
  29. Янзаєв  Юрій  Сергійович
  30. Янчук Ілля Олександрович

Список зарахованих  на навчання за державним замовленням

по професії «Слюсар – ремонтник. Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування» з терміном навчання 3 роки

  1. Авгітов  Микола  Костянтинович
  2. Авгітов  Михайло  Костянтинович
  3. Андрєєв   Дмитро  Максимович
  4. Артеменко  Володимир  Сергійович
  5. Бузель Мирослав  Сергійович
  6. Войтюк  Назар  Васильович
  7. Григорчук  Володимир   Ігорович
  8. Данилюк  Дмитро  Михайлович
  9. Ємець   Владислав  Олександрович
  10. Єськов  Валерій  Андрійович
  11. Заболотний  Артур  Олегович
  12. Капшієнко  Ярослав  Вячеславович
  13. Ксенжук   Максим  Володимирович
  14. Мамчур   Владислав  Олегович
  15. Мікушин  Дмитро  Олександрович
  16. Роговський  Віктор    Павлович
  17. Рудюк  Олексій  Олександрович
  18. Рябий   Віталій  Віталійович
  19.  Сімчук  Артем  Сергійович
  20.  Собчук  Максим  Володимирович
  21.  Тарасюк  Артем  Володимирович
  22. Тишкевич  Максим  Віталійович
  23. Ткаченко  Мар’ян  Дмитрович
  24. Туринський  Роман    Дмитрович
  25.  Федорчук   Дмитро  Іванович
  26. Фурсов  Сергій  Вадимович
  27. Фурсов   Владислав   Вадимович
  28.  Царук   Іван  Ігорович
  29. Чігрінський  Зот   Олександрович
  30. Янда   Роман    Олегович 

Список зарахованих  на навчання за регіональним  замовленням

по професії «Швачка. Кравець» з терміном навчання 3 роки

  1. Вознюк Єлизавета Валеріївна
  2. Войнарівська  Ангеліна   Сергіївна
  3. Воронюк Наталія  Петрівна
  4. Гнесь  Катерина  Юріївна
  5. Григорєва  Альона  Миколаївна
  6. Добровольська  Валерія  Русланівна  
  7. Єлькова  Анастасія  Вадимівна
  8. Іщук Кароліна  Миколаївна
  9. Іщук Олександра Олександрівну
  10. Мартинову Христину Євгенівну
  11. Микосянчик  Христина  Миколаївна
  12. Минєєв   Дмитро  Аркадійович
  13. Мостова  Вікторія  Олегівна
  14. Оніщук Мар’яна   Володимирівна
  15. Продан Лідія  Іванівна
  16. Подольський  Денис  Сергійович
  17. Прохасько  Валерія Володимирівна
  18. Процанюк  Валерія  Ростиславівна
  19. Рибчинська  Софія  Володимирівна
  20. Рудяк Владислава   Іванівна
  21. Савчук Діана  Іванівна
  22. Семенчук Дарина  Віталіївна
  23. Туринська  Тетяна  Дмитрівна
  24. Чубець Аліна  Сергіївна
198 переглядів