До зарахування

Вступна компанія 2023

Список гр.№101 абітурієнтів,  рекомендованих на навчання за регіональним замовленням з професії: «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування»

1.Акімов Богдан Сергійович

2.Власюк Пантелеймон Петрович

3.Вікоренко Віталій Віталійович – контракт

4.Годованюк Сергій Андрійович

5.Гучинський Віктор Вікторович – контракт

6.Коломієць Владислав Русланович

7.Коліщак Андрій Васильович

8.Кононюк Олексій Юрійович – контракт

9.Коськовецький Дмитро Вікторович

10.Ляшук Іван Максимович

11.Несваволь Віталій Юрійович

12.Непотас Віталій Миклайович

13.Плакса Андрій Леонідович

14.Пойовський Дмитро Андрійович

15.Пипич Віталій Олександрович – контракт

16.Румянцев Денис Іванович

17.Русін Олексій Васильович – контракт

18.Сібіюк Олександр Васильович

19.Свердлюк Олександр Сергійович

20.Слісарчук Олександр Сергійович

21.Ситник Євген Олегович

22.Твердов Сергій Володимирович

23.Українець Сергій Агндрійович

Список  гр.№102 абітурієнтів, рекомендованих на навчання до Шепетівського професійного ліцею за регіональним замовленням з професії: «Швачка, кравець»

1.Васик Оксана Іванівна

2.Ващук Аліна Олександрівна

3.Гринюк Катерина Леонідівна

4.Димка Вероніка Володимирівна

5.Євчун Анастасія Вікторівна

6.Ігнатова Віталіна Богданівна

7.Мотлюк Анастасія Сергіївна

8.Олійник Вікторія Віталіївна

9.Панасюк Іванна Максимівна

10.Редько Тетяна Сергіївна

11.Ткаченко Анна Вікторівна

12.Юрчук Юлія Валентинівна

13.Палієв Олександр Сергійович

Список  гр.№103 абітурієнтів, рекомендованих на навчання до Шепетівського професійного ліцею за державним замовленням з професії: «Слюсар-ремонтник, електромонтер»

1.Богак Богдан Миколайович

2.Буров Кирило Юрійович

3.Гаврилюк Даніл Віталійович

4.Гладунов Богдан Андрійович

5.Демчук Артем Петрович

6.Іванов Олександр Вячеславович

7.Капелюх Валентин Олегович

8.Кирилюк Артьом Валерійович

9.Косніжевський Богдан Ігорович

10.Кузюк  Ярослав Васильович

11.Латипов Валентин Михайлович

12.Лисюк Ілля Вікторович

13.Мельник Євген Миколайович

14.Мосійчук Дмитро Сергійович

15.Мудрик Тарас Анатолійович

16.Тихонець Артур Юрійович

17.Трачук Максим Андрійович

18.Фурман Сергій Сергійович

19.Харчук Назар Русланович

20.Чорний Андрій Віталійович

21.Шпак Андрій Сергійович

Список гр.№104 абітурієнтів, рекомендованих на навчання до Шепетівського професійного ліцею за державним замовленням з професії: «Слюсар-ремонтник, електрогазозварник»

1.Василюк Ярослав  Андрійович

2.Городельський Михайло Андрійович

3.Горюшко Андрій Костянтинович

4.Глуханюк Ростислав Богданович

5.Гунько Сергій Миколайович

6.Ковшиков Максим Олександрович

7.Кондратюк Ілля Романович

8.Котін Сергій Сергійович

9.Ларютенко Микита Олександрович

10.Лукашук Іван Юрійович

11.Лучка Андрій Сергійович

12.Макарчук Денис Максимович

13.Назарчук Назарій Миколайович

14.Нижній Микола Олександрович

15.Павловський Ілля Володимирович

16.Плотніков Іван Володимирович

17.Рафалюк Костянтин Васильович

18.Скрипник Михайло Петрович

19.Слісарчук Іван В’ячеславович

20.Соболєвський Олександр Олександрович

21.Сорока Ярослав Сергійович

22.Спінзак Максим Русланович

23.Тимощук Богдан Дмитрович

24.Янчик Артем Романович

Список  гр.№105 абітурієнтів, рекомендованих на навчання до Шепетівського професійного ліцею за регіональним замовленням з професії: «Штукатур, лицювальник-плиточник»

1.Аржанова Ксенія Миколаївна

2.Бова Сергій Володимирович

3.Бездєтний Павло Романович

4.Войтюк Дмитр Михайлович

5.Деундяк Богдан Юрійович

6.Іванов Максим Андрійович

7.Кірєєва Анастасія Миколаївна

8.Оніщук Іван Володимирович

9.Полєвой Олексій Вікторович

10.Рихтик Марк Олександрович

11.Токан Віталій Віталійович

12.Шестопал Владислав Борисович

13.Щепович Олексій Вікторович

14.Янда Назар Андрійович

968 переглядів