Історія училища

Шепетівка… Цей мальовничий куточок нашої України розташований у північній частині Хмельниччини на відрогах Волино-Подільської височини.
Заворожено вслухаючись у зелену розсипчасту мову навколишніх борів, у їхнє шепотіння, люди назвали своє місто Шепетівкою.
На одній із площ звівся тут легендою у граніті Микола Островський. Сам він, його невмирущий Павка Корчагін принесли славу нашому місту.
Саме тут почало своє життя Шепетівське технічне училище. Спочатку звели п’ятиповерхову будову гуртожитку, а вже потім завершили будівництво приміщень навчального корпусу.
Хоч офіційне відкриття училища відбулось 1 вересня, проте навчання розпочали 10 жовтня 1979 року.От саме за цих сорок днів було набрано учнів – випускників десятого класу, які забажали оволодіти спеціальностями: регулювальник радіоапаратури і приладів, монтажник радіоапаратури і приладів, складальник конденсаторів, оператор станків з числовим програмним управлінням.
З новими вимогами часу розширювалось і коло нових спеціальностей. За замовленням заводу ім. Лепсе невдовзі розпочали підготовку токарів, фрезерувальників, слюсарів механоскладальних робіт, згодом – будівельників та швей.
Із зміною економічного розвитку регіону змінювалось і коло замовників на підготовку кваліфікованих робітників, а відповідно – і коло спеціальностей.
На даний час ми навчаємо учнів таким спеціальностям, які дають їм можливість не тільки працювати на підприємствах, у конкретних роботодавців, але й відкривати свою бізнесову справу.
Серед наших, випускників є успішні власники майстерень по ремонту телевізійної та радіоапаратури, мобільних телефонів; керівники будівельних бригад та бригад зварювальників.
Перспективною в даний час є спеціальність потрібна не тільки для деревообробних комбінатів, малих підприємств по виготовленню та ремонту меблів, а й для майбутнього бачення власної справи.
За час свого існування наш навчальний заклад підготував майже 10 тисяч кваліфікованих робітників.
Навчання здійснюється на базі повної і базової середньої освіти з терміналом від 1 до 3-х років, а також перепідготовку дорослих з числа незайнятого населення за направленнями центрів зайнятості.
Щорічно 200-300 дорослих людей отримують додаткову освіту і розпочинають власну справу або працевлаштовуються на підприємствах міста.

310 переглядів