Гуртожиток та їдальня

Гуртожиток Шепетівського професійного ліцею знаходиться за адресою проспект миру, 23. Розрахований на 240 місць, які обладнано  кухнями, кімнатами для відпочинку, душовою та кімнатами гігієни. Гуртожиток  ШПЛ зданий в експлуатацію в 1979 році. Кількість поверхів – 5; тип проекту – секційний; кількість кімнат – 93 кім.

У гуртожитку є тренажерна зала, бібліотека, кімната самопідготовки, їдальня, актова зала, тенісний стіл. Кухні обладнані стаціонарними електроплитами, холодильниками, мікрохвильовими печами та електричними чайниками.  

На кожному поверсі є пральні машини.

Гуртожиток  забезпечений  медпунктом та ізолятором. Кожен учень має  можливість отримати медичну допомогу або консультацію від медсестри.

Мешканці гуртожитку повністю забезпечені постільною білизною.   

По всьому гуртожитку встановлено протипожежну сигналізацію. Учні самостійно стежать за порядком та охайність у своїх кімнатах, щочетверга проводиться контроль та оцінювання якості прибирання кімнат. Послідовна та системна робота гуртожитку проводиться відповідно до Положення про учнівський гуртожиток, правила внутрішнього розпорядку навчального закладу, заступником директора по виховній роботі, комендантом, вихователем, класними керівниками та майстрами груп, Радою гуртожитку. Щороку  в гуртожитку проводиться конкурс  «На кращу кімнату гуртожитку». За підсумками конкурсу переможці отримують  грамоти, подяки та заохочувальні  подарунки.

Кожна кімната по-домашньому затишна та підключена до мережі Інтернет. Усі мешканці по бажанню, при заселенні, забезпечуються повним комплектом постільної  білизни.

Учнівське життя-найкращі роки. Найбільш запам’ятовуються ті часи,коли живеш у гуртожитку. Ти залишаєш рідний дім,виходиш із зони свого комфорту і їдеш у незнайоме місце,до чужих людей і твоє життя,доросле життя,починається з нової сторінки.

Інформаційні куточки (по гуртожитку розташовані стенди різного спрямування для учнів)

В гуртожитку ви ніколи не почуватимете себе самотньо, адже завжди можна забігти до друзів в сусідню кімнату. Гуртожиток об’єднує, ви знайомитесь з новими людьми, учнями старших курсів, які не лише допомагають у навчанні, але й завжди раді провести разом дозвілля.

848 переглядів