СВЯТО ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ

Початок вересня-цікава пора для усього учнівства: тут і зустрічі після тривалих канікул, і знайомства із першокурсниками, і просто насолода ніжним осіннім теплом,що поволі перейде у прохолоду.

Разом з тим енергія молодих, як завжди, залишається невпинною і вимагає, як кажуть,виходу.

Думаю, що саме тому людство запровадило день фізичної культури і спорту саме на цю прекрасну пору року-осінь.

Щороку в Шепетівському професійному ліцеї цей день для учнівства є особливим, бо це свято спортивних ігор, змагань, турнірів.

Цього року з 6 по 10 вересня у навчальному закладі було проведено тиждень фізичної культури, що мав назву Олімпійський тиждень, під час якого було передбачено:
– спортивні ігри (футбол, волейбол, настільний теніс),
– рухливі перерви,
– фізкультхвилинки на уроках, які передбачається ввести в систему
викладацької роботи,
– та , власне, Олімпійські уроки-вікторини.

Слід відзначити, що у проведенні спортивної вікторини взяли участь учні усіх навчальних груп, проте переможцями стали учні групи №201 (фізорг Віталій Коломійчук). Вони нагороджені перехідним кубком «Мудра Сова».

Особливо цікавим було проведення комплексного заняття з таких видів спорту:важка атлетика, футбол, волейбол, під час якого в ролі інструкторів виступали учні навчального закладу Катерина Денисенко, Білецька Валерія-гр.№303, Дмитро Горобець-гр.№101.

Найактивнішими у підготовці та проведенні Олімпійського тижня були Горобець Дмитро-гр.№101, Денисенко Катерина, Білецька Вікторі я-гр.№303, Коломійчук Віталій – гр.№201.

Мельник С.Б. – викладач

99 переглядів

7 лютого 2023 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”. Це вже 20 День безпечного Інтернету. День безпечного Інтернету (SID/ДБІ) запровадили мережі Insafe та INHOPE за підтримки Європейської комісії для просування безпечного та позитивного використання цифрових технологій, особливо, дітьми й молоддю. Цього дня усі учасники освітнього процесу Шепетівського професійного ліцею […]

03 лютого 2023 р. психологічною службою Шепетівського професійного ліцею було проведено психопрофілактична робота на тему: «Молодь і смачна отрута». Під час заходу здобувачі освіти дізнались історію появи енергетичних напоїв, були ознайомленні з дією їх на молодий підлітковий організм. Учні групи № 204 обговорили Закон України N 10117 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо […]

02 лютого 2023 року у Шепетівському професійному ліцеї відбувся відкритий урок виробничого навчання у групі № 102 з професії «Швачка. Кравець» на тему «Обробка суцільнокроєного фартуха», який підготувала та провела майстер виробничого навчання Муравйова Раїса Петрівна. Урок був цікавим та насиченим. Раїса Петрівна підготувала цілий ланцюжок цікавих питань по темі уроку, на які отримала досить […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x