СВЯТО ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ

Початок вересня-цікава пора для усього учнівства: тут і зустрічі після тривалих канікул, і знайомства із першокурсниками, і просто насолода ніжним осіннім теплом,що поволі перейде у прохолоду.

Разом з тим енергія молодих, як завжди, залишається невпинною і вимагає, як кажуть,виходу.

Думаю, що саме тому людство запровадило день фізичної культури і спорту саме на цю прекрасну пору року-осінь.

Щороку в Шепетівському професійному ліцеї цей день для учнівства є особливим, бо це свято спортивних ігор, змагань, турнірів.

Цього року з 6 по 10 вересня у навчальному закладі було проведено тиждень фізичної культури, що мав назву Олімпійський тиждень, під час якого було передбачено:
– спортивні ігри (футбол, волейбол, настільний теніс),
– рухливі перерви,
– фізкультхвилинки на уроках, які передбачається ввести в систему
викладацької роботи,
– та , власне, Олімпійські уроки-вікторини.

Слід відзначити, що у проведенні спортивної вікторини взяли участь учні усіх навчальних груп, проте переможцями стали учні групи №201 (фізорг Віталій Коломійчук). Вони нагороджені перехідним кубком «Мудра Сова».

Особливо цікавим було проведення комплексного заняття з таких видів спорту:важка атлетика, футбол, волейбол, під час якого в ролі інструкторів виступали учні навчального закладу Катерина Денисенко, Білецька Валерія-гр.№303, Дмитро Горобець-гр.№101.

Найактивнішими у підготовці та проведенні Олімпійського тижня були Горобець Дмитро-гр.№101, Денисенко Катерина, Білецька Вікторі я-гр.№303, Коломійчук Віталій – гр.№201.

Мельник С.Б. – викладач

198 переглядів

В освітньому просторі Шепетівського професійного ліцею відбулося 📚засідання методичної комісії викладачів та майстрів в/н  професійного спрямування у форматі воркшоп практикум на тему «Педагогічна магія: навчаємо тих, хто навчає». 🎓💪 Під час воркшопу Людмила Рижко, методист закладу, представила ряд інструментів та сервісів для створення захоплюючих активностей. Поміж ними були HeyGen, Gamma, Jamboard, AhaSlides , Wordwall, Mentimeter, […]

Сьогодні, 29 січня в Україні День пам’яті Героїв Крут. Здобувачі освіти Шепетівського професійного ліцею доєднались до проведення виховного заходу на тему «Крути – трагедія життя і вічності» з метою вшанування пам’яті героїчно загиблих в історії українського визвольного руху, з обов’язковою хвилиною мовчання та запалюванням свічок. 77 переглядів

Атестація 2024

У Шепетівському професійному ліцеї відбулося чергове засідання атестаційної комісії І рівня. На порядку денному було 2️ питання. Зокрема про розгляд та затвердження списку педагогічних працівників, які підлягають позачерговій атестації в 2023-2024н.р., визначено строки проведення їх атестації та подання ними документів про педагогічну майстерність та професійні досягнення та про вивчення системи роботи педагогів, що атестуються, членами атестаційної комісії. Також під час зустрічі члени […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x