СВЯТО ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ

Початок вересня-цікава пора для усього учнівства: тут і зустрічі після тривалих канікул, і знайомства із першокурсниками, і просто насолода ніжним осіннім теплом,що поволі перейде у прохолоду.

Разом з тим енергія молодих, як завжди, залишається невпинною і вимагає, як кажуть,виходу.

Думаю, що саме тому людство запровадило день фізичної культури і спорту саме на цю прекрасну пору року-осінь.

Щороку в Шепетівському професійному ліцеї цей день для учнівства є особливим, бо це свято спортивних ігор, змагань, турнірів.

Цього року з 6 по 10 вересня у навчальному закладі було проведено тиждень фізичної культури, що мав назву Олімпійський тиждень, під час якого було передбачено:
– спортивні ігри (футбол, волейбол, настільний теніс),
– рухливі перерви,
– фізкультхвилинки на уроках, які передбачається ввести в систему
викладацької роботи,
– та , власне, Олімпійські уроки-вікторини.

Слід відзначити, що у проведенні спортивної вікторини взяли участь учні усіх навчальних груп, проте переможцями стали учні групи №201 (фізорг Віталій Коломійчук). Вони нагороджені перехідним кубком «Мудра Сова».

Особливо цікавим було проведення комплексного заняття з таких видів спорту:важка атлетика, футбол, волейбол, під час якого в ролі інструкторів виступали учні навчального закладу Катерина Денисенко, Білецька Валерія-гр.№303, Дмитро Горобець-гр.№101.

Найактивнішими у підготовці та проведенні Олімпійського тижня були Горобець Дмитро-гр.№101, Денисенко Катерина, Білецька Вікторі я-гр.№303, Коломійчук Віталій – гр.№201.

Мельник С.Б. – викладач

51 переглядів

08.09.22 р. пройшов у Шепетівському професійному ліцеї під знаком спорту. Флеш-мобом, вікториною та спортивними естафетами зустріли ліцеїсти День фізичної культури та спорту України. Задали спортивний настій всього дня учні та педагогічні представники навчального закладу. В освітньому осередку емоційно й весело пройшли учнівські змагання та жваві руханки. У рамках проведення Дня фізичної культури та спорту, учні […]

Привітання до Дня знань у віршах, прозі, хвилюючі промови з трепетом у голосі батьків ,,випускників, щирі побажання  вчителів, підбадьорливі оплески новим учням і квіти, квіти — таким є 1 вересня. Традиції та святкування цього дня не змінювались  десятиліттями. Щороку початок вересня  срібним переливом дзвінка, що лунав на «Горобиновій  алеї», скликав у світ знань допитливу  молодь […]

З нагоди дня народження та виходу на заслужений відпочинок колектив Шепетівського професійного ліцею на чолі з директором дякує нашій шановній Лідії Григорівні Сидорчук за багаторічну сумлінну і плідну працю та високий професіоналізм. Ваша мудрість, досвід, знання і вражаюча працездатність завжди допомагали багатьом у вашій професії! Ви дуже багато віддали цій роботі, адже працювали не просто […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x