ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

28  квітня 2022 р. в Шепетівському  професійному  ліцеї  проведено  день  відкритих  дверей  для  учнів, випускників 9 та 11 класів, які у майбутньому  хотять оволодіти робітничою  спеціальністю  слюсаря-ремонтника, електромонтера з ремонту та обслуговування  електроустаткування.

Навчальний  заклад  відвідали:

Шуляк Олексій (школа-гімназія), Острогруд Артем (НВК №1), Панчук Микита (НВК №3), Мазуркевич  Назар (ЗОШ №4).

Знайомство з ліцеєм  та спеціальністю, з позакласним життям  студентства хлопцям  провели   викладач професійно- теоретичного циклу   Коврига  Олена  Миколаївна  та  майстер в/н Драченко  Дмитро  Сергійович.

Молоді люди  мали  можливість  бути  присутніми  на  уроці  виробничого  навчання, поспілкуватись із самими  учнями  ліцею, отримати від них  відповіді на питання, котрі найбільш їх цікавили.

Олена  Миколаївна  розповіла гостям про здобутки  учнів та випускників навчального закладу. Так, дуже зацікавили хлопців творчі роботи: композиція «Сімейний затишок»,що  включає в себе фальш-камін, музичний  столик та кавоварку «Кава по-турецьки  у піску», діюча  модель-схема  захист  електродвигуна  від втрати  фази, діюча модель  вітрового  генератора та інші цікаві  діючі моделі електрообладнання, які наші учні  виготовили своїми руками.

Також  Олена Миколаївна  розповіла  присутнім про  життєві  переваги та перспективи тих, хто отримав  спеціальність  електромонтера з ремонту та обслуговування  електроустаткування.

Випускники можуть продовжити навчання у вищих навчальних закладах та отримати спеціальність інженера-електрика або  працювати  у різних галузях сільського господарства і промисловості.

Так, наша випускниця Катерина Далакова  працює електриком на цукровому  комбінаті, Квятківський Назар, успішно  працював на залізниці та навчався в Київському  технікумі залізничного транспорту, а на даний час несе службу в ЗСУ по спеціальності «Електромонтер».

Багато  випускників працюють на  підприємствах  районних електричних мереж. Так, Кучер Олексій – диспетчер.

Жоден із випускників не пошкодував, що навчався у нас.

Викладач О.М.Коврига

258 переглядів

17 червня в Шепетівському професійному ліцеї відбувся випускний вечір «Ліцею рідний, прощавай» – свято, яке лежить на межі дитинства та дорослого життя. У ньому переплелись світлі надії й біль розлуки, радість зустрічі з майбутнім та сум прощання. Свідоцтва про повну загальну середню освіту та дипломи кваліфікованих робітників отримали випускники гр.303 «Слюсар-ремонтник. Електромонтер» та гр.304 «Слюсар-ремонтник. […]

Команда учнівської мінікомпанії «Comfort Home» Шепетівського професійного ліцею прозвітувала про свою діяльність, успіхи та досягнення. За весь період роботи компанії було виготовлено 355 одиниць продукції. Реалізація продукції відбувалась через соціальні мережі, вебсайт компанії, на ліцейних ярмарках. Згідно із Статутом кожен акціонер отримав вкладені кошти і дивіденди в розмірі 2 % від вкладеної суми та премії […]

3 червня 2024 року в ліцеї відбулися вибори президента учнівського самоврядування. Вітаємо нового президента!!! За підрахунками виборчої комісії серед кандидатів на пост президента Шепетівського професійного ліцею найбільшу кількість голосів набрала здобувачка освіти групи 102, вихованка військово-патріотичного гуртка “Джура”, Ірина Білокур! Натхнення і стійкості тобі, президенте! Впевнено втілюй у життя свою передвиборчу програму!!!! Нагадаємо, ознайомитись дистанційно […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x