ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

28  квітня 2022 р. в Шепетівському  професійному  ліцеї  проведено  день  відкритих  дверей  для  учнів, випускників 9 та 11 класів, які у майбутньому  хотять оволодіти робітничою  спеціальністю  слюсаря-ремонтника, електромонтера з ремонту та обслуговування  електроустаткування.

Навчальний  заклад  відвідали:

Шуляк Олексій (школа-гімназія), Острогруд Артем (НВК №1), Панчук Микита (НВК №3), Мазуркевич  Назар (ЗОШ №4).

Знайомство з ліцеєм  та спеціальністю, з позакласним життям  студентства хлопцям  провели   викладач професійно- теоретичного циклу   Коврига  Олена  Миколаївна  та  майстер в/н Драченко  Дмитро  Сергійович.

Молоді люди  мали  можливість  бути  присутніми  на  уроці  виробничого  навчання, поспілкуватись із самими  учнями  ліцею, отримати від них  відповіді на питання, котрі найбільш їх цікавили.

Олена  Миколаївна  розповіла гостям про здобутки  учнів та випускників навчального закладу. Так, дуже зацікавили хлопців творчі роботи: композиція «Сімейний затишок»,що  включає в себе фальш-камін, музичний  столик та кавоварку «Кава по-турецьки  у піску», діюча  модель-схема  захист  електродвигуна  від втрати  фази, діюча модель  вітрового  генератора та інші цікаві  діючі моделі електрообладнання, які наші учні  виготовили своїми руками.

Також  Олена Миколаївна  розповіла  присутнім про  життєві  переваги та перспективи тих, хто отримав  спеціальність  електромонтера з ремонту та обслуговування  електроустаткування.

Випускники можуть продовжити навчання у вищих навчальних закладах та отримати спеціальність інженера-електрика або  працювати  у різних галузях сільського господарства і промисловості.

Так, наша випускниця Катерина Далакова  працює електриком на цукровому  комбінаті, Квятківський Назар, успішно  працював на залізниці та навчався в Київському  технікумі залізничного транспорту, а на даний час несе службу в ЗСУ по спеціальності «Електромонтер».

Багато  випускників працюють на  підприємствах  районних електричних мереж. Так, Кучер Олексій – диспетчер.

Жоден із випускників не пошкодував, що навчався у нас.

Викладач О.М.Коврига

58 переглядів

08.09.22 р. пройшов у Шепетівському професійному ліцеї під знаком спорту. Флеш-мобом, вікториною та спортивними естафетами зустріли ліцеїсти День фізичної культури та спорту України. Задали спортивний настій всього дня учні та педагогічні представники навчального закладу. В освітньому осередку емоційно й весело пройшли учнівські змагання та жваві руханки. У рамках проведення Дня фізичної культури та спорту, учні […]

Привітання до Дня знань у віршах, прозі, хвилюючі промови з трепетом у голосі батьків ,,випускників, щирі побажання  вчителів, підбадьорливі оплески новим учням і квіти, квіти — таким є 1 вересня. Традиції та святкування цього дня не змінювались  десятиліттями. Щороку початок вересня  срібним переливом дзвінка, що лунав на «Горобиновій  алеї», скликав у світ знань допитливу  молодь […]

З нагоди дня народження та виходу на заслужений відпочинок колектив Шепетівського професійного ліцею на чолі з директором дякує нашій шановній Лідії Григорівні Сидорчук за багаторічну сумлінну і плідну працю та високий професіоналізм. Ваша мудрість, досвід, знання і вражаюча працездатність завжди допомагали багатьом у вашій професії! Ви дуже багато віддали цій роботі, адже працювали не просто […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x