ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

28  квітня 2022 р. в Шепетівському  професійному  ліцеї  проведено  день  відкритих  дверей  для  учнів, випускників 9 та 11 класів, які у майбутньому  хотять оволодіти робітничою  спеціальністю  слюсаря-ремонтника, електромонтера з ремонту та обслуговування  електроустаткування.

Навчальний  заклад  відвідали:

Шуляк Олексій (школа-гімназія), Острогруд Артем (НВК №1), Панчук Микита (НВК №3), Мазуркевич  Назар (ЗОШ №4).

Знайомство з ліцеєм  та спеціальністю, з позакласним життям  студентства хлопцям  провели   викладач професійно- теоретичного циклу   Коврига  Олена  Миколаївна  та  майстер в/н Драченко  Дмитро  Сергійович.

Молоді люди  мали  можливість  бути  присутніми  на  уроці  виробничого  навчання, поспілкуватись із самими  учнями  ліцею, отримати від них  відповіді на питання, котрі найбільш їх цікавили.

Олена  Миколаївна  розповіла гостям про здобутки  учнів та випускників навчального закладу. Так, дуже зацікавили хлопців творчі роботи: композиція «Сімейний затишок»,що  включає в себе фальш-камін, музичний  столик та кавоварку «Кава по-турецьки  у піску», діюча  модель-схема  захист  електродвигуна  від втрати  фази, діюча модель  вітрового  генератора та інші цікаві  діючі моделі електрообладнання, які наші учні  виготовили своїми руками.

Також  Олена Миколаївна  розповіла  присутнім про  життєві  переваги та перспективи тих, хто отримав  спеціальність  електромонтера з ремонту та обслуговування  електроустаткування.

Випускники можуть продовжити навчання у вищих навчальних закладах та отримати спеціальність інженера-електрика або  працювати  у різних галузях сільського господарства і промисловості.

Так, наша випускниця Катерина Далакова  працює електриком на цукровому  комбінаті, Квятківський Назар, успішно  працював на залізниці та навчався в Київському  технікумі залізничного транспорту, а на даний час несе службу в ЗСУ по спеціальності «Електромонтер».

Багато  випускників працюють на  підприємствах  районних електричних мереж. Так, Кучер Олексій – диспетчер.

Жоден із випускників не пошкодував, що навчався у нас.

Викладач О.М.Коврига

177 переглядів

✍️Сучасна дійсність ставить перед педагогом завдання поповнення і поновлення своїх знань по широкому  колу питань, які в сукупності повинні стати змістом навчально-методичної роботи. Стрімкий розвиток технологій вимагає від педагога досконалих форм і методів проведення уроків як теоретичної так і практичної підготовки. 📚17 травня 2023 року у Шепетівському професійному ліцеї відбулося чергове засідання методичної комісії загальноосвітніх […]

Всесвітній день вишиванки — міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. Сьогодні масштаби поширення традиції носити вишиванку вражають: Шепетівський професійний ліцей засяяв різномаїттям вишиваних візерунків. На святі відбулося нагородження здобувачів освіти  – призерів Всеукраїнських конкурсів мистецтва Владислави Рудяк та Валерії Добровольської та художнього керівника Вадима Свінціцького. Посмакувати […]

З 01 по 17 травня здобувачі освіти Шепетівського професійного ліцею взяли участь у декаді загальноосвітніх дисциплін. 🧑‍🏫Усіма викладачами була підготовлена цікава,💯 насичена різноманітними заходами програма📜💻. Пріоритетне місце у рамках проведення декади посіли відкриті заходи, на яких демонструвалася педагогічна майстерність, вміння вести заняття відповідно до сучасних вимог. До підготовки та проведення заходів педагоги підійшли творчо👏: застосували […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x