ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

28  квітня 2022 р. в Шепетівському  професійному  ліцеї  проведено  день  відкритих  дверей  для  учнів, випускників 9 та 11 класів, які у майбутньому  хотять оволодіти робітничою  спеціальністю  слюсаря-ремонтника, електромонтера з ремонту та обслуговування  електроустаткування.

Навчальний  заклад  відвідали:

Шуляк Олексій (школа-гімназія), Острогруд Артем (НВК №1), Панчук Микита (НВК №3), Мазуркевич  Назар (ЗОШ №4).

Знайомство з ліцеєм  та спеціальністю, з позакласним життям  студентства хлопцям  провели   викладач професійно- теоретичного циклу   Коврига  Олена  Миколаївна  та  майстер в/н Драченко  Дмитро  Сергійович.

Молоді люди  мали  можливість  бути  присутніми  на  уроці  виробничого  навчання, поспілкуватись із самими  учнями  ліцею, отримати від них  відповіді на питання, котрі найбільш їх цікавили.

Олена  Миколаївна  розповіла гостям про здобутки  учнів та випускників навчального закладу. Так, дуже зацікавили хлопців творчі роботи: композиція «Сімейний затишок»,що  включає в себе фальш-камін, музичний  столик та кавоварку «Кава по-турецьки  у піску», діюча  модель-схема  захист  електродвигуна  від втрати  фази, діюча модель  вітрового  генератора та інші цікаві  діючі моделі електрообладнання, які наші учні  виготовили своїми руками.

Також  Олена Миколаївна  розповіла  присутнім про  життєві  переваги та перспективи тих, хто отримав  спеціальність  електромонтера з ремонту та обслуговування  електроустаткування.

Випускники можуть продовжити навчання у вищих навчальних закладах та отримати спеціальність інженера-електрика або  працювати  у різних галузях сільського господарства і промисловості.

Так, наша випускниця Катерина Далакова  працює електриком на цукровому  комбінаті, Квятківський Назар, успішно  працював на залізниці та навчався в Київському  технікумі залізничного транспорту, а на даний час несе службу в ЗСУ по спеціальності «Електромонтер».

Багато  випускників працюють на  підприємствах  районних електричних мереж. Так, Кучер Олексій – диспетчер.

Жоден із випускників не пошкодував, що навчався у нас.

Викладач О.М.Коврига

222 переглядів

📌Відповідно до плану заходів НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області на 2024 рік, 1️⃣0️⃣ квітня 2024року на базі Шепетівського професійного ліцею відбувся семінар педагогічних працівників👩‍🏫 професій швейного виробництва🧵✂️ з теми «Організація освітнього процесу на основі конструктивної співпраці🤝 з роботодавцями та соціальними партнерами». Розпочали семінар директорка закладу освіти Алла ЧЕРНУШИЧ та методист напряму професійної підготовки НМЦ […]

“Сім’я без насильства” – під таким гаслом у Шепетівському професійному ліцеї проходить Тиждень по запобіганню та протидії домашньому насильству. Сьогодні до нас завітали гості: начальник сектору ювенальної превенції – Ольга СЕМЕНЮК, прокурор обласної прокуратури – Олександр РИБІЦЬКИЙ, начальник сектору дотримання прав людини – Юлія ВАЩУК. Що таке домашнє насильство та як його уникнути? Куди звертатися […]

Важливість профорієнтаційної роботи полягає у тому, щоб надати учням достатньо інформації про різні професії, їхні вимоги та перспективи. Саме тому,  з 29 березня 2024 року у Шепетівському професійному ліцеї стартував профорієнтаційний марафон для випускників освітніх закладів громади та міста. Сьогодні Двері нашого ліцею гостинно відчинені для учнів випускних класів:  Пліщинської та Плесенської гімназій. Днями приймали учнів […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x