У перший літній день в Україні, як і в усьому світі, відзначають добре і радісне свято – Міжнародний день захисту дітей. Діти! Ви – майбутнє нашої держави, яка формується у теперішньому. Тож здобувачі освіти Шепетівського професійного ліцею привітали діток ВПО не лише з канікулами, а й із Днем захисту дітей!
Завзято опановуйте знання, творчо мисліть, розвивайте свої здібності, щоб досягти висот у майбутньому.
01.06.2023
Дитинство – це чудова пора сподівань та здійснення мрій
![](https://proflitsey020.km.ua/wp-content/uploads/2023/10/photo_2023-06-01_21-18-47.jpg)