Здобувачі освіти Шепетівського професійого ліцею взяли участь у національно-патріотичні змагання «Незламні», які відбулися 18 жовтня на стадіоні “Локомотив”, з нагоди відзначення Дня захисників та захисниць України, Дня українського козацтва та Дня утворення УПА.Змагання проходили у вигляді комбінованої військово-спортивної естафети. Кожен учасник команди мав подолати дистанцію 400 метрів з 4 перешкодами (розбірка та збірка автомату, спорядження магазину, спортивний блок перешкод включав в себе вправи силового та координаційного характеру, стрільба з пневматичної зброї) та передати естафету наступному учаснику команди. Наші ліцеїсти продемонстрували незламність духу до перемоги.
20.10.2022
Національно-патріотичні змагання «Незламні»
![](https://proflitsey020.km.ua/wp-content/uploads/2022/10/313405266_1078134689692141_3731107687199568698_n.jpg)