Останній дзвінок 2019

27 червня пролунав останній дзвінок в Шепетівському професійному ліцеї. Востаннє він продзвенів для учнів груп 303 та 304 за професією «швачка, кравець» та «слюсар-ремонтник, електрогазозварник».

Зі святом, із успішним закінченням навчання та вступом у доросле життя випускників привітав директор ліцею Окунєвський Олег Антонович.

Також привітали випускників із важливим днем у житті запрошені гості: директор Шепетівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Вінницька Т.О., інженер-енергетик ДП “Шепетівський ремонтний завод» Бернацький А.А., учасник бойових дій Карчевський І.Р.

Із зворушливим привітанням звернулася до випускників класний керівник Рижко Людмила Станіславівна. Батьківську пораду дорослим дітям проголосили батьки випускників.

Атестати про повну середню освіту та дипломи кваліфікованого робітника отримали 47 випускників. Також підбили підсумки навчального року та нагородили грамотами активних учнів нашого навчального закладу.

Щорічно в Україні на святкуванні останнього дзвоника учні різних навчальних закладів масово випускають повітряні кульки в небо. Цьогоріч наші випускники відмовилися від цією традиції і приєдналися до всеукраїнського флешмобу для збереження чистого довкілля. На території навчального закладу вони висадили кущі самішиту з надією, що це стане традицією.

Дзвенів дзвінок, випускали голубів, йшли під вишитими рушниками, фотографувалися біля фотозони! Ось таке чудове було у нас свято!

Вітаємо випускників із закінченням нашого ліцею і бажаємо успіхів та щастя! А учням перехідних груп – гарних та веселих літніх канікул!

О.Ю.Міщук

16 переглядів

08.09.22 р. пройшов у Шепетівському професійному ліцеї під знаком спорту. Флеш-мобом, вікториною та спортивними естафетами зустріли ліцеїсти День фізичної культури та спорту України. Задали спортивний настій всього дня учні та педагогічні представники навчального закладу. В освітньому осередку емоційно й весело пройшли учнівські змагання та жваві руханки. У рамках проведення Дня фізичної культури та спорту, учні […]

Привітання до Дня знань у віршах, прозі, хвилюючі промови з трепетом у голосі батьків ,,випускників, щирі побажання  вчителів, підбадьорливі оплески новим учням і квіти, квіти — таким є 1 вересня. Традиції та святкування цього дня не змінювались  десятиліттями. Щороку початок вересня  срібним переливом дзвінка, що лунав на «Горобиновій  алеї», скликав у світ знань допитливу  молодь […]

З нагоди дня народження та виходу на заслужений відпочинок колектив Шепетівського професійного ліцею на чолі з директором дякує нашій шановній Лідії Григорівні Сидорчук за багаторічну сумлінну і плідну працю та високий професіоналізм. Ваша мудрість, досвід, знання і вражаюча працездатність завжди допомагали багатьом у вашій професії! Ви дуже багато віддали цій роботі, адже працювали не просто […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x