Останній дзвінок 2019

27 червня пролунав останній дзвінок в Шепетівському професійному ліцеї. Востаннє він продзвенів для учнів груп 303 та 304 за професією «швачка, кравець» та «слюсар-ремонтник, електрогазозварник».

Зі святом, із успішним закінченням навчання та вступом у доросле життя випускників привітав директор ліцею Окунєвський Олег Антонович.

Також привітали випускників із важливим днем у житті запрошені гості: директор Шепетівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Вінницька Т.О., інженер-енергетик ДП “Шепетівський ремонтний завод» Бернацький А.А., учасник бойових дій Карчевський І.Р.

Із зворушливим привітанням звернулася до випускників класний керівник Рижко Людмила Станіславівна. Батьківську пораду дорослим дітям проголосили батьки випускників.

Атестати про повну середню освіту та дипломи кваліфікованого робітника отримали 47 випускників. Також підбили підсумки навчального року та нагородили грамотами активних учнів нашого навчального закладу.

Щорічно в Україні на святкуванні останнього дзвоника учні різних навчальних закладів масово випускають повітряні кульки в небо. Цьогоріч наші випускники відмовилися від цією традиції і приєдналися до всеукраїнського флешмобу для збереження чистого довкілля. На території навчального закладу вони висадили кущі самішиту з надією, що це стане традицією.

Дзвенів дзвінок, випускали голубів, йшли під вишитими рушниками, фотографувалися біля фотозони! Ось таке чудове було у нас свято!

Вітаємо випускників із закінченням нашого ліцею і бажаємо успіхів та щастя! А учням перехідних груп – гарних та веселих літніх канікул!

О.Ю.Міщук

45 переглядів

7 лютого 2023 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”. Це вже 20 День безпечного Інтернету. День безпечного Інтернету (SID/ДБІ) запровадили мережі Insafe та INHOPE за підтримки Європейської комісії для просування безпечного та позитивного використання цифрових технологій, особливо, дітьми й молоддю. Цього дня усі учасники освітнього процесу Шепетівського професійного ліцею […]

03 лютого 2023 р. психологічною службою Шепетівського професійного ліцею було проведено психопрофілактична робота на тему: «Молодь і смачна отрута». Під час заходу здобувачі освіти дізнались історію появи енергетичних напоїв, були ознайомленні з дією їх на молодий підлітковий організм. Учні групи № 204 обговорили Закон України N 10117 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо […]

02 лютого 2023 року у Шепетівському професійному ліцеї відбувся відкритий урок виробничого навчання у групі № 102 з професії «Швачка. Кравець» на тему «Обробка суцільнокроєного фартуха», який підготувала та провела майстер виробничого навчання Муравйова Раїса Петрівна. Урок був цікавим та насиченим. Раїса Петрівна підготувала цілий ланцюжок цікавих питань по темі уроку, на які отримала досить […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x