Останній дзвінок 2019

27 червня пролунав останній дзвінок в Шепетівському професійному ліцеї. Востаннє він продзвенів для учнів груп 303 та 304 за професією «швачка, кравець» та «слюсар-ремонтник, електрогазозварник».

Зі святом, із успішним закінченням навчання та вступом у доросле життя випускників привітав директор ліцею Окунєвський Олег Антонович.

Також привітали випускників із важливим днем у житті запрошені гості: директор Шепетівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Вінницька Т.О., інженер-енергетик ДП “Шепетівський ремонтний завод» Бернацький А.А., учасник бойових дій Карчевський І.Р.

Із зворушливим привітанням звернулася до випускників класний керівник Рижко Людмила Станіславівна. Батьківську пораду дорослим дітям проголосили батьки випускників.

Атестати про повну середню освіту та дипломи кваліфікованого робітника отримали 47 випускників. Також підбили підсумки навчального року та нагородили грамотами активних учнів нашого навчального закладу.

Щорічно в Україні на святкуванні останнього дзвоника учні різних навчальних закладів масово випускають повітряні кульки в небо. Цьогоріч наші випускники відмовилися від цією традиції і приєдналися до всеукраїнського флешмобу для збереження чистого довкілля. На території навчального закладу вони висадили кущі самішиту з надією, що це стане традицією.

Дзвенів дзвінок, випускали голубів, йшли під вишитими рушниками, фотографувалися біля фотозони! Ось таке чудове було у нас свято!

Вітаємо випускників із закінченням нашого ліцею і бажаємо успіхів та щастя! А учням перехідних груп – гарних та веселих літніх канікул!

О.Ю.Міщук

85 переглядів

✍️Сучасна дійсність ставить перед педагогом завдання поповнення і поновлення своїх знань по широкому  колу питань, які в сукупності повинні стати змістом навчально-методичної роботи. Стрімкий розвиток технологій вимагає від педагога досконалих форм і методів проведення уроків як теоретичної так і практичної підготовки. 📚17 травня 2023 року у Шепетівському професійному ліцеї відбулося чергове засідання методичної комісії загальноосвітніх […]

Всесвітній день вишиванки — міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. Сьогодні масштаби поширення традиції носити вишиванку вражають: Шепетівський професійний ліцей засяяв різномаїттям вишиваних візерунків. На святі відбулося нагородження здобувачів освіти  – призерів Всеукраїнських конкурсів мистецтва Владислави Рудяк та Валерії Добровольської та художнього керівника Вадима Свінціцького. Посмакувати […]

З 01 по 17 травня здобувачі освіти Шепетівського професійного ліцею взяли участь у декаді загальноосвітніх дисциплін. 🧑‍🏫Усіма викладачами була підготовлена цікава,💯 насичена різноманітними заходами програма📜💻. Пріоритетне місце у рамках проведення декади посіли відкриті заходи, на яких демонструвалася педагогічна майстерність, вміння вести заняття відповідно до сучасних вимог. До підготовки та проведення заходів педагоги підійшли творчо👏: застосували […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x