Останній дзвінок 2019

27 червня пролунав останній дзвінок в Шепетівському професійному ліцеї. Востаннє він продзвенів для учнів груп 303 та 304 за професією «швачка, кравець» та «слюсар-ремонтник, електрогазозварник».

Зі святом, із успішним закінченням навчання та вступом у доросле життя випускників привітав директор ліцею Окунєвський Олег Антонович.

Також привітали випускників із важливим днем у житті запрошені гості: директор Шепетівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Вінницька Т.О., інженер-енергетик ДП “Шепетівський ремонтний завод» Бернацький А.А., учасник бойових дій Карчевський І.Р.

Із зворушливим привітанням звернулася до випускників класний керівник Рижко Людмила Станіславівна. Батьківську пораду дорослим дітям проголосили батьки випускників.

Атестати про повну середню освіту та дипломи кваліфікованого робітника отримали 47 випускників. Також підбили підсумки навчального року та нагородили грамотами активних учнів нашого навчального закладу.

Щорічно в Україні на святкуванні останнього дзвоника учні різних навчальних закладів масово випускають повітряні кульки в небо. Цьогоріч наші випускники відмовилися від цією традиції і приєдналися до всеукраїнського флешмобу для збереження чистого довкілля. На території навчального закладу вони висадили кущі самішиту з надією, що це стане традицією.

Дзвенів дзвінок, випускали голубів, йшли під вишитими рушниками, фотографувалися біля фотозони! Ось таке чудове було у нас свято!

Вітаємо випускників із закінченням нашого ліцею і бажаємо успіхів та щастя! А учням перехідних груп – гарних та веселих літніх канікул!

О.Ю.Міщук

144 переглядів

15 травня 2024 року відбувся творчий звіт художніх колективів серед здобувачів освіти та працівників Шепетівського професійного ліцею. Щиро поділилися своїми вміннями, здобутками, досягненнями талановиті діти, працівники нашого закладу та гості заходу. Дякуємо ЗСУ за можливість проведення цього свята! Слава Україні! 15 переглядів

У межах проведення заходів Європейського Року умінь і навичок (European Yearof Skills) та відповідно до плану спільної діяльності Департаменту освіти та науки Хмельницької обласної військової адміністрації й Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області на 2024 рік 16 травня 2024 року на базі Шепетівського професійного ліцею відбувся обласний конкурс професійної майстерності серед учнів […]

З метою підвищення рівня обізнаності з питань особистої безпеки, вивчення правил поведінки під час надзвичайних ситуацій у Шепетівському професійному ліцеї пройшов Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності, під час якого було організовано ряд заходів: перегляд відеороликів, цікаві зустрічі, практичні заняття. Представники “Червоного Хреста” провели навчальне заняття “Серцево-легенева реанімація”. 25 квітня проходив День цивільного захисту, який […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x