Сьогодні, 7 грудня, відзначається Всесвітній день української хустки. Свято з’явилося зовсім нещодавно.Започаткували свято в 2019 році ,з метою, аби об’єднати жінок різного фаху, віку та національності для збереження українських традицій. Адже, хустка є невід’ємною частиною української культурної спадщини і вважається жіночим оберегом. Вона символізує любов і свободу, вірність традиціям та патріотизм. Хусткою українка закривала волосся на голові, але у неї завжди було відкрите обличчя. Це свідчить про велике волелюбство українок і, як невід’ємний елемент одягу, підкреслює його буденність чи святковість.
07.12.2022
Всесвітній день української хустки
![](https://proflitsey020.km.ua/wp-content/uploads/2023/01/photo_2022-12-07_12-11-35.jpg)