Шепетівський професійний ліцей у 2023 році запрошує на навчання

Шепетівський професійний ліцей у 2023 році здійснює прийом учнів за такими професіями:

Назва професіїЗ освітоюТермін навчанняЕлектронна форма заяви для вступу
Слюсар-ремонтник, електрогазозварник9 класів3 рокиЗалишити заяву
Слюсар-ремонтник, електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування9 класів3 рокиЗалишити заяву
Швачка, кравець9 класів3 рокиЗалишити заяву
Штукатур, лицювальник-плиточник9 класів 3 рокиЗалишити заяву
Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування11 класів1 рік 6 місяцівЗалишити заяву

Подати документи на вступ через особистий кабінет Єдиної Державної електронної бази з питань освіти.

Довідка з реєстрації електронного кабінету для вступників до закладів професійної освіти (ПТО):

Історична довідка про навчальний заклад

Шепетівський професійний ліцей створено у 2003 році на базі професійно-технічного училища №20 м. Шепетівка, яке було засноване у 1979 році У 2001 році ліцей пройшов державну атестацію і згідно рішення Державної акредитаційної комісії визнаний державним навчальним закладом другого атестаційного рівня. Свідоцтво про атестацію РД -П №235451 видане ДАК Міністерства науки і освіти України 29.10.2002 року.

До складу ліцею входять: навчальний корпус на 420 учнів, гуртожиток на 240 місць, навчальні майстерні загальною площею 517,2 м2, спортивний майданчик площею 2000 м2, їдальня на 60 посадкових місця, бібліотека, читальний і актовий зал.

Для здійснення навчального процесу і підготовки кваліфікованих робітників обладнано 10 навчальних кабінетів спеціального, загальнотехнічного та загальноосвітнього циклів, 7 майстерень, комп’ютерний клас.

Умови вступу

Прийом до Шепетівського професійного ліцею проводиться шляхом конкурсного відбору за результатами вступних випробувань у формі співбесіди.

Особи, які без поважних причин не з’явились на вступні випробування у зазначений за розкладом час або отримали незадовільні результати, до участі в наступних вступних випробуваннях не допускаються.

Без вступних випробувань до Шепетівського професійного ліцею зараховуються:

– особи, яким Законом України „Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” надане таке право;

– випускники загальноосвітнього навчального закладу II ступеня, які мають свідоцтво про базову загальну середню освіту „з відзнакою”;

– учасники міжнародних, завершального етапу Всеукраїнських олімпіад, конкурсів з профілюючих, для даної професії, дисциплін;

– випускники загальноосвітнього навчального закладу III ступеню, нагороджені золотою /срібною/ медаллю.

Поза конкурсом на навчання в Шепетівський професійний ліцей зараховуються при позитивних результатах вступних випробувань:

– діти-сироти та діти, які залишились без піклування батьків;

– інваліди, яким не протипоказане навчання за обраною професією;

– особи, яким Законом України „Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” надане таке право.

Першочергово зараховуються за інших рівних умов:

– особи, яким Закон України „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” надане таке право;

– діти працівників органів внутрішніх справ, які загинули під час виконання службових обов’язків;

– діти-напівсироти і діти з багатодітних сімей;

– вступники, які будуть навчатись за цільовими направленнями підприємств.

Протягом 5 днів після закінчення конкурсних випробувань, приймальна комісія оформляє протокол та оголошує список осіб, які зараховані на навчання в Шепетівському професійному ліцеї.

У разі оскарження результатів вступник має право подати відповідну заяву на ім’я голови приймальної комісії у триденний термін після їх оголошення У п’ятиденний термін після оголошення списків особи, які зараховані на денну форму навчання у межах державного замовлення, подають в приймальну комісію оригінали документів зазначених у п.3.1. Правил прийому. Зарахування до професійного ліцею здійснюється наказом директора, підписаним не пізніше ніж за 5 днів до початку занять.

Після конкурсних випробувань зарахування до Шепетівського професійного ліцею супроводжуються укладанням договору між ліцеєм, замовником робітничих кадрів і зарахованим на навчання /для неповнолітніх – його батьками/ про навчання та подальше працевлаштування.

Зарахування здійснюється як у межах державного замовлення так і понад його обсяг у межах ліцензованого обсягу.

Умови навчання

В ліцеї організоване 5-денне навчання. Уроки предметів професійно-технічного та загальноосвітнього циклів спарені. Проведення уроків теоретичного навчання планується у відповідних до предмету навчальних кабінетах, а виробниче навчання у майстернях та на виробничих дільницях. Виробниче навчання в майстернях ведеться згідно з навчальними планами і програмами. Тижневе навантаження виробничого навчання становить 6 – 18 годин в залежності від курсу навчання.

Уроки виробничого навчання проводяться в майстернях ліцею на спеціально обладнаних робочих місцях фронтально – груповим методом. На уроках виробничого навчання учні виконують різні види учбових робіт. Поглибленню практичної спрямованості навчання значною мірою сприяють проходження навчання в умовах виробництва, щорічна виробнича практика. Передвипускна виробнича практика учнів організовується на підприємствах-замовниках. Місця практики визначаються з врахуванням можливості подальшого працевлаштування випускників після закінчення ліцею.

Гуртожиток ліцею побудований за типовим проектом з центральним опаленням, каналізацією та водопостачанням. Кімнати гуртожитку розраховані на проживання в них 2 – 4 чоловік. Всі об’єкти соціальної сфери забезпечені необхідними меблями, інвентарем. Проживання в гуртожитку безоплатне.

В ліцеї є їдальня яка забезпечує безоплатне харчування учнів з числа сиріт, напівсиріт, учнів з багатодітних та малозабезпечених сімей, тих, що проживають в гуртожитку.

Учні зараховані на навчання в межах державного замовлення щомісячно отримують стипендію, розмір якої встановлюється Кабінетом Міністрів України. За успіхи в навчанні, участь у громадській та суспільнокорисній роботі в ліцеї застосовуються матеріальні і моральні види заохочень учнів.

В ліцеї працює досвідчений колектив педагогічних працівників. Із 26 педагогічних працівників – 25 мають базову або повну вищу освіту, всі відповідну професійну підготовку, 20 чоловік мають вищу та І кваліфікаційні категорії, 2 – нагороджені знаком „Відмінник освіти України,” 5 – відзначені грамотами Міністерства освіти і науки України, 2 – мають педагогічні звання.

Дозвілля

Значна увага приділяється позаурочній зайнятості учнів, розширено мережу гуртків та клубів за інтересами. В ліцеї працюють гуртки та спортивні секції.

В ліцеї створені і працюють органи учнівського самоврядування: учнівський комітет, Рада гуртожитку, Рада профілактики правопорушень.

Ліцей має бібліотеку, книжковий фонд якої становить близько 20 тис. примірників.

Для вступу в ліцей необхідно подати:

– Заяву на ім’я директора

– Документ про освіту (оригінал)

– Медичну довідку Ф 086 – У з висновком про професійну придатність

– Довідку з місця проживання та про склад сім’ї

– Шість фотокарток 3х4.

Вступники особисто подають:

– Приписне свідоцтво призовника або військовий квиток

– Довідку про присвоєння ідентифікаційного коду

– Свідоцтво про народження або паспорт.

Детальніше про професії:

– Продавець продовольчих і непродовльчих товарів

Кравець

Швачка

Столяр

Електрогазозварник

Лицювальник-плиточник

Штукатур

Верстатник деревообробних верстатів

Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування

Слюсар-ремонтник

Правила прийому на 2023 рік

1 765 переглядів

✍️Сучасна дійсність ставить перед педагогом завдання поповнення і поновлення своїх знань по широкому  колу питань, які в сукупності повинні стати змістом навчально-методичної роботи. Стрімкий розвиток технологій вимагає від педагога досконалих форм і методів проведення уроків як теоретичної так і практичної підготовки. 📚17 травня 2023 року у Шепетівському професійному ліцеї відбулося чергове засідання методичної комісії загальноосвітніх […]

Всесвітній день вишиванки — міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. Сьогодні масштаби поширення традиції носити вишиванку вражають: Шепетівський професійний ліцей засяяв різномаїттям вишиваних візерунків. На святі відбулося нагородження здобувачів освіти  – призерів Всеукраїнських конкурсів мистецтва Владислави Рудяк та Валерії Добровольської та художнього керівника Вадима Свінціцького. Посмакувати […]

З 01 по 17 травня здобувачі освіти Шепетівського професійного ліцею взяли участь у декаді загальноосвітніх дисциплін. 🧑‍🏫Усіма викладачами була підготовлена цікава,💯 насичена різноманітними заходами програма📜💻. Пріоритетне місце у рамках проведення декади посіли відкриті заходи, на яких демонструвалася педагогічна майстерність, вміння вести заняття відповідно до сучасних вимог. До підготовки та проведення заходів педагоги підійшли творчо👏: застосували […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x