Виставка комплексно-методичного забезпечення предметів загальноосвітньої підготовки «Педагогічні ідеї та знахідки»

Викладачі загальноосвітніх предметів мають змогу поділитися своїми напрацюваннями на виставці комплексно-методичного забезпечення, яка проводиться в два етапи: І – лютий-жовтень 2019 року – на рівні навчального закладу в розрізі роботи методичних комісій викладачів загальноосвітніх дисциплін; ІІ – листопад 2019 року – обласний.

Умови проведення обласної виставки матеріалів комплексно-методичного забезпечення предметів загальноосвітньої підготовки «Педагогічні ідеї та знахідки»

1.Виставка комплексно-методичного забезпечення предметів загальноосвітньої підготовки «Педагогічні ідеї та знахідки» (далі – Виставка) є однією з масових форм методичних заходів і проводиться з метою активізації роботи закладів професійної (професійно-технічної) освіти щодо оновлення змісту професійної освіти, створення оптимальної системи навчально-методичного забезпечення, засобів навчання для якісного виконання навчальних планів і програм.

2. Виставка матеріалів комплексно-методичного забезпечення предметів загальноосвітньої підготовки має сприяти:
– підвищенню навчально-методичного, теоретичного рівня викладання предметів загальноосвітньої підготовки;
– активному використанню у навчальному процесі інформаційно-комунікаційних технологій;
оновленню навчально-методичного забезпечення кабінетів і впровадженню наукової організації праці;
– удосконаленню комплексно-методичного забезпечення уроків, лабораторних та практичних робіт;
– виявленню, узагальненню та розповсюдженню кращого досвіду зі створення комплексно-методичного забезпечення навчального процесу.

3. Виставка проводиться раз на два роки в два етапи:
перший – на рівні навчального закладу в розрізі роботи методичних комісій викладачів загальноосвітніх дисциплін (лютий-жовтень);
другий – обласний (листопад).

4. На Виставку мають бути представлені блоги педагогів, які є засобами комплексно-методичного забезпечення предметів загальноосвітньої підготовки та сприяють якості освітнього процесу.

5. Блоги мають містити матеріали комплексно-методичного забезпечення предметів, які відповідають чинним програмам МОН України (наказ МОН №408 від 20.04.2018 “Про затвердження типової освітньої програми закладів загальної середньої освіти ІІІ ступеня” ).

6. Матеріали Виставки мають бути представленні у номінаціях (відповідно до 10 ключових компетентностей нової української школи):
6.1. Спілкування державною (і рідною у разі відмінності) мовами.
6.2 Спілкування іноземними мовами.
6.3 Математична грамотність.
6.4 Компетентності в природничих науках і технологіях.
6.5 Інформаційно-цифрова компетентність.
6.6 Уміння навчатися впродовж життя.
6.7 Соціальні і громадянські компетентності.
6.8 Підприємливість.
6.9 Загальнокультурна грамотність.
6.10 Екологічна грамотність і здорове життя.

7. Матеріали Виставки мають бути розміщені на сторінках блогу, назви яких відповідають номінаціям вказаних у п.6.
Якщо блог діючий – доповнюється відповідними сторінками.

8. Заклади професійної (професійно-технічної) освіти до 21 жовтня 2019 року проводять відбір кращих блогів педагогів.

9.Заклади професійної (професійно-технічної) освіти до 1 листопада 2019 року подають заявку (додаток 2) на фірмовому бланку за підписом директора ЗПО (скановану заявку надіслати на електронну адресу hm_nmc@ukr.net).

10. Рекомендуємо на період підготовки блогу до Виставки закрити доступ користувачам Інтернету.
Для закриття доступу усім користувачам Інтернету та надання доступу лише членам журі, Вам необхідно:
1. У Blogger вибрати пункт меню НАЛАШТУВАННЯ.
2. У розділі ДОЗВОЛИ →ЧИТАЧІ БЛОГУ→РЕДАГУВАТИ вибрати пункт ПРИВАТНО ЛИШЕ ДЛЯ ЦИХ ЧИТАЧІВ.
3. У текстовому полі ДОДАТИ ЧИТАЧА додаємо адресу vblogiv2019@gmail.com.
4. ЗБЕРЕГТИ ЗМІНИ.

12. Після підведення підсумків Виставки, за бажанням автора, блог відкривається для користувачів Інтернету та розміщується на інформаційному порталі «Профтехосвіта Хмельниччини» НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області.

13. Журі Виставки, склад якого визначається наказом Департаменту освіти і науки облдержадміністрації, визначає переможців відповідно до критеріїв оцінювання (додаток 3).

14. Кращі матеріали відзначаються дипломами.

Вимоги щодо участі у Виставці
1. Блог ІПП, що бере участь у Виставці, повинен:
– функціювати за адресою, вказаною у заявці;
– не містити відомості, що порушують конституційні права і свободи людини і громадянина;
– бути освітнім блогом, що забезпечує процес навчання та виховання;
– бути офіційним блогом, що містить офіційну інформацію про ІПП;
– відповідати діловому, публіцистичному або науковому стилю мовлення.

Критерії оцінювання блогу
1. Переможець визначається за сумою балів, що виставляються по кожному з критеріїв оцінки:
1.2. Дизайн: грамотність використання технічних можливостей вибраного сайту або сервісу, мистецтво комбінаторики, стилістики та прикраси (до 5 балів).
1.3. Орієнтир на адресну аудиторію блогу (учні, колеги) (до 10 балів).
1.4. Якість розміщених матеріалів, їх проблемність, науковість, доцільність (до 10 балів).
1.5. Повнота змістового наповнення відповідних номінацій, зазначених у п.6 умов Виставки (до 20 балів за кожну номінацію).
1.6. Наявність додаткових матеріалів: посилання на інші веб-сторінки; матеріали, рекомендовані для скачування та перегляду; мультимедіа (до 15 балів).
Використання освітніх Інтернет сервісів у структурі блогу (інтерактивні вправи, плакати, дошки, тести і т.п.) (до 15 балів).
1.7. Наявність реклами та подібних матеріалів, несумісних із завданнями освіти і виховання (знімається до 10 балів).
1.8. Грамотність: за наявність орфографічних, пунктуаційних і граматичних помилок знімається до 10 балів.
1.9. Блоги, зміст матеріалів яких не відповідає умовам проведення Виставки не розглядаються.

Методист Гуменюк Л.Р.

165 переглядів

📌Відповідно до плану заходів НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області на 2024 рік, 1️⃣0️⃣ квітня 2024року на базі Шепетівського професійного ліцею відбувся семінар педагогічних працівників👩‍🏫 професій швейного виробництва🧵✂️ з теми «Організація освітнього процесу на основі конструктивної співпраці🤝 з роботодавцями та соціальними партнерами». Розпочали семінар директорка закладу освіти Алла ЧЕРНУШИЧ та методист напряму професійної підготовки НМЦ […]

“Сім’я без насильства” – під таким гаслом у Шепетівському професійному ліцеї проходить Тиждень по запобіганню та протидії домашньому насильству. Сьогодні до нас завітали гості: начальник сектору ювенальної превенції – Ольга СЕМЕНЮК, прокурор обласної прокуратури – Олександр РИБІЦЬКИЙ, начальник сектору дотримання прав людини – Юлія ВАЩУК. Що таке домашнє насильство та як його уникнути? Куди звертатися […]

Важливість профорієнтаційної роботи полягає у тому, щоб надати учням достатньо інформації про різні професії, їхні вимоги та перспективи. Саме тому,  з 29 березня 2024 року у Шепетівському професійному ліцеї стартував профорієнтаційний марафон для випускників освітніх закладів громади та міста. Сьогодні Двері нашого ліцею гостинно відчинені для учнів випускних класів:  Пліщинської та Плесенської гімназій. Днями приймали учнів […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x