ВИЗНАЧЕНО КРАЩИХ ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ З КОМПЕТЕНТНОСТІ «ЕЛЕКТРОМОНТАЖНІ РОБОТИ»

У межах проведення заходів Європейського Року умінь і навичок (European Yearof Skills) та відповідно до плану спільної діяльності Департаменту освіти та науки Хмельницької обласної військової адміністрації й Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області на 2024 рік 16 травня 2024 року на базі Шепетівського професійного ліцею відбувся обласний конкурс професійної майстерності серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти з компетентності «Електромонтажні роботи».

У відкритті конкурсу взяли участь директорка НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області Людмила ШЕВЧУК, т.в.о. директора Шепетівського професійного ліцею Алла ЧЕРНУШИЧ та працедавці.

У майстерності виконання електромонтажних робіт змагались 8 учасників, які представляли Хмельницький, Шепетівський та Нетішинський професійні ліцеї, Вищого професійного училища №25 м. Хмельницького, Хмельницький професійний ліцей електроніки, ДНЗ «Полонський агропромисловий центр професійної освіти» та ДЗ П(ПТ)О «Старокостянтинівський аграрно-промисловий ліцей».

Конкурсанти вправлялись у складанні схеми квартирної проводки з обмежувачем потужності ОМ 163 з подальшим його програмування за заданими параметрами.

Оцінювало виконані роботи журі, до складу якого увійшли досвідчені фахівці та професіонали своєї справи: Андрій БЕРНАДСЬКИЙ, начальник енергомеханічного відділу ТОВ «Шепетівський ремонтний завод», голова журі; Олександр ГУНЧУК, головний інженер Шепетівського району електричних мереж ПАТ «Хмельницький обленерго» та Оксана ЧУЙКОВА, методистка НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області.Журі відзначило, що всі учасники гідно представили заклади освіти, продемонстрували майстерність, професіоналізм та упевненість у роботі.

За результатами оцінювання конкурсних завдань журі переможцем та призерами стали:

І місце – Сергій СТАНІЙЧУК, учень Шепетівського професійного ліцею;

ІІ місце – Максим ЮРКОВСЬКИЙ, учень ДНЗ «Полонський агропромисловий центр професійної освіти»;

ІІІ місце – Ярослав ДЯДЮК, учень Нетішинського професійного ліцею.

Конкурс професійної майстерності дав змогу здобувачам освіти продемонструвати свої здібності, вміння працювати з новітнім обладнанням та сприяв підвищенню інтересу до професії й її популяризації.

Щиро вітаємо учасників та переможців обласного конкурсу професійної майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з компетентності «Електромонтажні роботи»!

Дякуємо ЗСУ за можливість проведення конкурсу!

Дякуємо майстрам виробничого навчання та викладачам за підготовку учнів!

Зичимо всім творчих успіхів!

57 переглядів

17 червня в Шепетівському професійному ліцеї відбувся випускний вечір «Ліцею рідний, прощавай» – свято, яке лежить на межі дитинства та дорослого життя. У ньому переплелись світлі надії й біль розлуки, радість зустрічі з майбутнім та сум прощання. Свідоцтва про повну загальну середню освіту та дипломи кваліфікованих робітників отримали випускники гр.303 «Слюсар-ремонтник. Електромонтер» та гр.304 «Слюсар-ремонтник. […]

Команда учнівської мінікомпанії «Comfort Home» Шепетівського професійного ліцею прозвітувала про свою діяльність, успіхи та досягнення. За весь період роботи компанії було виготовлено 355 одиниць продукції. Реалізація продукції відбувалась через соціальні мережі, вебсайт компанії, на ліцейних ярмарках. Згідно із Статутом кожен акціонер отримав вкладені кошти і дивіденди в розмірі 2 % від вкладеної суми та премії […]

3 червня 2024 року в ліцеї відбулися вибори президента учнівського самоврядування. Вітаємо нового президента!!! За підрахунками виборчої комісії серед кандидатів на пост президента Шепетівського професійного ліцею найбільшу кількість голосів набрала здобувачка освіти групи 102, вихованка військово-патріотичного гуртка “Джура”, Ірина Білокур! Натхнення і стійкості тобі, президенте! Впевнено втілюй у життя свою передвиборчу програму!!!! Нагадаємо, ознайомитись дистанційно […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x