Загальнонаціональний карантин, який мав тривати до 3 квітня включно, продовжено на 21 день – до 24 квітня включно. Відповідне рішення Уряд ухвалив сьогодні.
Таким чином, усі заклади освіти незалежно від форми власності та сфери управління мають продовжити карантинні заходи до відповідного терміну.
Також передбачаються зміни у проведенні пробного зовнішнього незалежного оцінювання. Докладна інформація про це буде оприлюднена на сайті МОН завтра.
![](https://proflitsey020.km.ua/wp-content/uploads/2021/12/02545095-1024x1024.jpg)
Шепетівський професійний ліцей відповідно продовжує працювати і навчатися у дистанційній формі до 24 квітня включно! Матеріали з дистанційного навчання знаходяться у роділі Дистанційне навчання
Докладніше: bit.ly/2wBaTmi