КУБОК ІМЕНІ СЕРГІЯ БЕНІ

Ми зустрілись теплого літнього дня. До мене підійшов кремезний молодий чоловік, огорнутий золотими променями сонця.

Ледве впізнала у ньому нашого випускника Сергія Беню – колись високого худорлявого хлопчиська, що навчався на зварювальника.

Тепер переді мною стояв справжній велетень у військовій формі. Я знала, що хлопцеві лише 35, проте увесь вид його випромінював солдатську міць і звитягу.

Воїн, у повному розумінні цього слова!

Після закінчення нашого ліцею (у 2001 р.) Сергій пов’язав своє життя із Збройними Силами України, де служить і понині – у бригаді швидкого реагування. Учасник АТО . Довелось хлопцеві воювати у Новгородському, Дзержинську, Зайцево, Піски.

За бойові звитяги Сергій нагороджений Орденами «За військову службу Україні», «Захисник Вітчизни», має «Знак пошани», відзнаки Міністерства та Міністра оборони України, самого Президента нашої держави!

Довідавшись про нашого випускника, учні ліцею вирішили започаткувати щорічне проведення тенісного турніру на кубок імені учасника АТО Сергія Бені.

У жовтні цього року вперше і було проведено змагання з настільного тенісу серед учнів ліцею.

Найсильнішою показала себе команда групи №304 – вони і отримали Кубок Сергія Бені.

Друге місце посіла команда групи №104, а третє – команда групи №103.

В особистому заліку відзначились учні:

Борисюк Іван ( гр..№304)- 1 місце;

Іваніна Андрій (гр..№104) – 2 місце;

Коржинський Юрій (гр.№104) – 3 місце.

6 листопада відбулось урочисте нагородження переможців, яке проводив сам Сергій Беня!

Після того учні мали можливість тепло поспілкуватись із нашим героєм, довідатись про його життя та нелегкі фронтові будні. Сергій наголосив учням на потребу виховання у собі людських чеснот, котрі такі необхідні в теперішній час: честі, совісті, поваги до старших, доброти, людяності, відданості Батьківщині.

Л.Г.Сидорчук – заступник директора з ВР

116 переглядів

📌Відповідно до плану заходів НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області на 2024 рік, 1️⃣0️⃣ квітня 2024року на базі Шепетівського професійного ліцею відбувся семінар педагогічних працівників👩‍🏫 професій швейного виробництва🧵✂️ з теми «Організація освітнього процесу на основі конструктивної співпраці🤝 з роботодавцями та соціальними партнерами». Розпочали семінар директорка закладу освіти Алла ЧЕРНУШИЧ та методист напряму професійної підготовки НМЦ […]

“Сім’я без насильства” – під таким гаслом у Шепетівському професійному ліцеї проходить Тиждень по запобіганню та протидії домашньому насильству. Сьогодні до нас завітали гості: начальник сектору ювенальної превенції – Ольга СЕМЕНЮК, прокурор обласної прокуратури – Олександр РИБІЦЬКИЙ, начальник сектору дотримання прав людини – Юлія ВАЩУК. Що таке домашнє насильство та як його уникнути? Куди звертатися […]

Важливість профорієнтаційної роботи полягає у тому, щоб надати учням достатньо інформації про різні професії, їхні вимоги та перспективи. Саме тому,  з 29 березня 2024 року у Шепетівському професійному ліцеї стартував профорієнтаційний марафон для випускників освітніх закладів громади та міста. Сьогодні Двері нашого ліцею гостинно відчинені для учнів випускних класів:  Пліщинської та Плесенської гімназій. Днями приймали учнів […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x