КУБОК ІМЕНІ СЕРГІЯ БЕНІ

Ми зустрілись теплого літнього дня. До мене підійшов кремезний молодий чоловік, огорнутий золотими променями сонця.

Ледве впізнала у ньому нашого випускника Сергія Беню – колись високого худорлявого хлопчиська, що навчався на зварювальника.

Тепер переді мною стояв справжній велетень у військовій формі. Я знала, що хлопцеві лише 35, проте увесь вид його випромінював солдатську міць і звитягу.

Воїн, у повному розумінні цього слова!

Після закінчення нашого ліцею (у 2001 р.) Сергій пов’язав своє життя із Збройними Силами України, де служить і понині – у бригаді швидкого реагування. Учасник АТО . Довелось хлопцеві воювати у Новгородському, Дзержинську, Зайцево, Піски.

За бойові звитяги Сергій нагороджений Орденами «За військову службу Україні», «Захисник Вітчизни», має «Знак пошани», відзнаки Міністерства та Міністра оборони України, самого Президента нашої держави!

Довідавшись про нашого випускника, учні ліцею вирішили започаткувати щорічне проведення тенісного турніру на кубок імені учасника АТО Сергія Бені.

У жовтні цього року вперше і було проведено змагання з настільного тенісу серед учнів ліцею.

Найсильнішою показала себе команда групи №304 – вони і отримали Кубок Сергія Бені.

Друге місце посіла команда групи №104, а третє – команда групи №103.

В особистому заліку відзначились учні:

Борисюк Іван ( гр..№304)- 1 місце;

Іваніна Андрій (гр..№104) – 2 місце;

Коржинський Юрій (гр.№104) – 3 місце.

6 листопада відбулось урочисте нагородження переможців, яке проводив сам Сергій Беня!

Після того учні мали можливість тепло поспілкуватись із нашим героєм, довідатись про його життя та нелегкі фронтові будні. Сергій наголосив учням на потребу виховання у собі людських чеснот, котрі такі необхідні в теперішній час: честі, совісті, поваги до старших, доброти, людяності, відданості Батьківщині.

Л.Г.Сидорчук – заступник директора з ВР

141 переглядів

17 червня в Шепетівському професійному ліцеї відбувся випускний вечір «Ліцею рідний, прощавай» – свято, яке лежить на межі дитинства та дорослого життя. У ньому переплелись світлі надії й біль розлуки, радість зустрічі з майбутнім та сум прощання. Свідоцтва про повну загальну середню освіту та дипломи кваліфікованих робітників отримали випускники гр.303 «Слюсар-ремонтник. Електромонтер» та гр.304 «Слюсар-ремонтник. […]

Команда учнівської мінікомпанії «Comfort Home» Шепетівського професійного ліцею прозвітувала про свою діяльність, успіхи та досягнення. За весь період роботи компанії було виготовлено 355 одиниць продукції. Реалізація продукції відбувалась через соціальні мережі, вебсайт компанії, на ліцейних ярмарках. Згідно із Статутом кожен акціонер отримав вкладені кошти і дивіденди в розмірі 2 % від вкладеної суми та премії […]

3 червня 2024 року в ліцеї відбулися вибори президента учнівського самоврядування. Вітаємо нового президента!!! За підрахунками виборчої комісії серед кандидатів на пост президента Шепетівського професійного ліцею найбільшу кількість голосів набрала здобувачка освіти групи 102, вихованка військово-патріотичного гуртка “Джура”, Ірина Білокур! Натхнення і стійкості тобі, президенте! Впевнено втілюй у життя свою передвиборчу програму!!!! Нагадаємо, ознайомитись дистанційно […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x