КУБОК ІМЕНІ СЕРГІЯ БЕНІ

Ми зустрілись теплого літнього дня. До мене підійшов кремезний молодий чоловік, огорнутий золотими променями сонця.

Ледве впізнала у ньому нашого випускника Сергія Беню – колись високого худорлявого хлопчиська, що навчався на зварювальника.

Тепер переді мною стояв справжній велетень у військовій формі. Я знала, що хлопцеві лише 35, проте увесь вид його випромінював солдатську міць і звитягу.

Воїн, у повному розумінні цього слова!

Після закінчення нашого ліцею (у 2001 р.) Сергій пов’язав своє життя із Збройними Силами України, де служить і понині – у бригаді швидкого реагування. Учасник АТО . Довелось хлопцеві воювати у Новгородському, Дзержинську, Зайцево, Піски.

За бойові звитяги Сергій нагороджений Орденами «За військову службу Україні», «Захисник Вітчизни», має «Знак пошани», відзнаки Міністерства та Міністра оборони України, самого Президента нашої держави!

Довідавшись про нашого випускника, учні ліцею вирішили започаткувати щорічне проведення тенісного турніру на кубок імені учасника АТО Сергія Бені.

У жовтні цього року вперше і було проведено змагання з настільного тенісу серед учнів ліцею.

Найсильнішою показала себе команда групи №304 – вони і отримали Кубок Сергія Бені.

Друге місце посіла команда групи №104, а третє – команда групи №103.

В особистому заліку відзначились учні:

Борисюк Іван ( гр..№304)- 1 місце;

Іваніна Андрій (гр..№104) – 2 місце;

Коржинський Юрій (гр.№104) – 3 місце.

6 листопада відбулось урочисте нагородження переможців, яке проводив сам Сергій Беня!

Після того учні мали можливість тепло поспілкуватись із нашим героєм, довідатись про його життя та нелегкі фронтові будні. Сергій наголосив учням на потребу виховання у собі людських чеснот, котрі такі необхідні в теперішній час: честі, совісті, поваги до старших, доброти, людяності, відданості Батьківщині.

Л.Г.Сидорчук – заступник директора з ВР

22 переглядів

08.09.22 р. пройшов у Шепетівському професійному ліцеї під знаком спорту. Флеш-мобом, вікториною та спортивними естафетами зустріли ліцеїсти День фізичної культури та спорту України. Задали спортивний настій всього дня учні та педагогічні представники навчального закладу. В освітньому осередку емоційно й весело пройшли учнівські змагання та жваві руханки. У рамках проведення Дня фізичної культури та спорту, учні […]

Привітання до Дня знань у віршах, прозі, хвилюючі промови з трепетом у голосі батьків ,,випускників, щирі побажання  вчителів, підбадьорливі оплески новим учням і квіти, квіти — таким є 1 вересня. Традиції та святкування цього дня не змінювались  десятиліттями. Щороку початок вересня  срібним переливом дзвінка, що лунав на «Горобиновій  алеї», скликав у світ знань допитливу  молодь […]

З нагоди дня народження та виходу на заслужений відпочинок колектив Шепетівського професійного ліцею на чолі з директором дякує нашій шановній Лідії Григорівні Сидорчук за багаторічну сумлінну і плідну працю та високий професіоналізм. Ваша мудрість, досвід, знання і вражаюча працездатність завжди допомагали багатьом у вашій професії! Ви дуже багато віддали цій роботі, адже працювали не просто […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x