КУБОК ІМЕНІ СЕРГІЯ БЕНІ

Ми зустрілись теплого літнього дня. До мене підійшов кремезний молодий чоловік, огорнутий золотими променями сонця.

Ледве впізнала у ньому нашого випускника Сергія Беню – колись високого худорлявого хлопчиська, що навчався на зварювальника.

Тепер переді мною стояв справжній велетень у військовій формі. Я знала, що хлопцеві лише 35, проте увесь вид його випромінював солдатську міць і звитягу.

Воїн, у повному розумінні цього слова!

Після закінчення нашого ліцею (у 2001 р.) Сергій пов’язав своє життя із Збройними Силами України, де служить і понині – у бригаді швидкого реагування. Учасник АТО . Довелось хлопцеві воювати у Новгородському, Дзержинську, Зайцево, Піски.

За бойові звитяги Сергій нагороджений Орденами «За військову службу Україні», «Захисник Вітчизни», має «Знак пошани», відзнаки Міністерства та Міністра оборони України, самого Президента нашої держави!

Довідавшись про нашого випускника, учні ліцею вирішили започаткувати щорічне проведення тенісного турніру на кубок імені учасника АТО Сергія Бені.

У жовтні цього року вперше і було проведено змагання з настільного тенісу серед учнів ліцею.

Найсильнішою показала себе команда групи №304 – вони і отримали Кубок Сергія Бені.

Друге місце посіла команда групи №104, а третє – команда групи №103.

В особистому заліку відзначились учні:

Борисюк Іван ( гр..№304)- 1 місце;

Іваніна Андрій (гр..№104) – 2 місце;

Коржинський Юрій (гр.№104) – 3 місце.

6 листопада відбулось урочисте нагородження переможців, яке проводив сам Сергій Беня!

Після того учні мали можливість тепло поспілкуватись із нашим героєм, довідатись про його життя та нелегкі фронтові будні. Сергій наголосив учням на потребу виховання у собі людських чеснот, котрі такі необхідні в теперішній час: честі, совісті, поваги до старших, доброти, людяності, відданості Батьківщині.

Л.Г.Сидорчук – заступник директора з ВР

52 переглядів

✍️Сучасна дійсність ставить перед педагогом завдання поповнення і поновлення своїх знань по широкому  колу питань, які в сукупності повинні стати змістом навчально-методичної роботи. Стрімкий розвиток технологій вимагає від педагога досконалих форм і методів проведення уроків як теоретичної так і практичної підготовки. 📚17 травня 2023 року у Шепетівському професійному ліцеї відбулося чергове засідання методичної комісії загальноосвітніх […]

Всесвітній день вишиванки — міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. Сьогодні масштаби поширення традиції носити вишиванку вражають: Шепетівський професійний ліцей засяяв різномаїттям вишиваних візерунків. На святі відбулося нагородження здобувачів освіти  – призерів Всеукраїнських конкурсів мистецтва Владислави Рудяк та Валерії Добровольської та художнього керівника Вадима Свінціцького. Посмакувати […]

З 01 по 17 травня здобувачі освіти Шепетівського професійного ліцею взяли участь у декаді загальноосвітніх дисциплін. 🧑‍🏫Усіма викладачами була підготовлена цікава,💯 насичена різноманітними заходами програма📜💻. Пріоритетне місце у рамках проведення декади посіли відкриті заходи, на яких демонструвалася педагогічна майстерність, вміння вести заняття відповідно до сучасних вимог. До підготовки та проведення заходів педагоги підійшли творчо👏: застосували […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x