РОЗВАГИ ДЛЯ СИЛЬНИХ, СМІЛИВИХ І ВИТРИВАЛИХ

Традиційним у нашому ліцеї стало щорічне проведення спортивно-розважального свята «Козацькі забави». Цей захід приурочується до Дня захисника України та Дня Українського козацтва.

Ось і цього року ініціаторами дійства стали учні групи № 101.

На святі було «перелистано» умовні сторінки: історії виникнення козацтва, уроків загартування козаків та підготовки їх до бою, виховання козацької спільноти.

Проте найбільш цікавим виявився час проведення змагань: це були змагання на витривалість, силу, уміння швидко попоїсти та,звісно ж, хитрість. Тут у пригоді «козацьким куреням» неабияк став спортивний майданчик.

У святі взяли участь представники усіх навчальних груп ліцею та гості, котрі були суддями змагань, – Кондратюк Андрій Миколайович – керівник Спілки учасників бойових дій в зоні АТО та Качуровський Руслан Анатолійович – член Спілки учасників бойових дій в зоні АТО.

Цікавинкою стало те, що і дівчата, як кажуть, «не пасли задніх» – група №303 також виставила свою команду і, до речі, досить успішну!

Серед учасників змагань усіх визнали кращими, тому в подарунок від громадської організації Шепетівської спілки учасників бойових дій в зоні АТО курені в подарунок отримали солодощі.

О.М. Коврига – куратор групи № 101

129 переглядів

15 травня 2024 року відбувся творчий звіт художніх колективів серед здобувачів освіти та працівників Шепетівського професійного ліцею. Щиро поділилися своїми вміннями, здобутками, досягненнями талановиті діти, працівники нашого закладу та гості заходу. Дякуємо ЗСУ за можливість проведення цього свята! Слава Україні! 15 переглядів

У межах проведення заходів Європейського Року умінь і навичок (European Yearof Skills) та відповідно до плану спільної діяльності Департаменту освіти та науки Хмельницької обласної військової адміністрації й Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області на 2024 рік 16 травня 2024 року на базі Шепетівського професійного ліцею відбувся обласний конкурс професійної майстерності серед учнів […]

З метою підвищення рівня обізнаності з питань особистої безпеки, вивчення правил поведінки під час надзвичайних ситуацій у Шепетівському професійному ліцеї пройшов Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності, під час якого було організовано ряд заходів: перегляд відеороликів, цікаві зустрічі, практичні заняття. Представники “Червоного Хреста” провели навчальне заняття “Серцево-легенева реанімація”. 25 квітня проходив День цивільного захисту, який […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x