РОЗВАГИ ДЛЯ СИЛЬНИХ, СМІЛИВИХ І ВИТРИВАЛИХ

Традиційним у нашому ліцеї стало щорічне проведення спортивно-розважального свята «Козацькі забави». Цей захід приурочується до Дня захисника України та Дня Українського козацтва.

Ось і цього року ініціаторами дійства стали учні групи № 101.

На святі було «перелистано» умовні сторінки: історії виникнення козацтва, уроків загартування козаків та підготовки їх до бою, виховання козацької спільноти.

Проте найбільш цікавим виявився час проведення змагань: це були змагання на витривалість, силу, уміння швидко попоїсти та,звісно ж, хитрість. Тут у пригоді «козацьким куреням» неабияк став спортивний майданчик.

У святі взяли участь представники усіх навчальних груп ліцею та гості, котрі були суддями змагань, – Кондратюк Андрій Миколайович – керівник Спілки учасників бойових дій в зоні АТО та Качуровський Руслан Анатолійович – член Спілки учасників бойових дій в зоні АТО.

Цікавинкою стало те, що і дівчата, як кажуть, «не пасли задніх» – група №303 також виставила свою команду і, до речі, досить успішну!

Серед учасників змагань усіх визнали кращими, тому в подарунок від громадської організації Шепетівської спілки учасників бойових дій в зоні АТО курені в подарунок отримали солодощі.

О.М. Коврига – куратор групи № 101

20 переглядів

08.09.22 р. пройшов у Шепетівському професійному ліцеї під знаком спорту. Флеш-мобом, вікториною та спортивними естафетами зустріли ліцеїсти День фізичної культури та спорту України. Задали спортивний настій всього дня учні та педагогічні представники навчального закладу. В освітньому осередку емоційно й весело пройшли учнівські змагання та жваві руханки. У рамках проведення Дня фізичної культури та спорту, учні […]

Привітання до Дня знань у віршах, прозі, хвилюючі промови з трепетом у голосі батьків ,,випускників, щирі побажання  вчителів, підбадьорливі оплески новим учням і квіти, квіти — таким є 1 вересня. Традиції та святкування цього дня не змінювались  десятиліттями. Щороку початок вересня  срібним переливом дзвінка, що лунав на «Горобиновій  алеї», скликав у світ знань допитливу  молодь […]

З нагоди дня народження та виходу на заслужений відпочинок колектив Шепетівського професійного ліцею на чолі з директором дякує нашій шановній Лідії Григорівні Сидорчук за багаторічну сумлінну і плідну працю та високий професіоналізм. Ваша мудрість, досвід, знання і вражаюча працездатність завжди допомагали багатьом у вашій професії! Ви дуже багато віддали цій роботі, адже працювали не просто […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x