РОЗВАГИ ДЛЯ СИЛЬНИХ, СМІЛИВИХ І ВИТРИВАЛИХ

Традиційним у нашому ліцеї стало щорічне проведення спортивно-розважального свята «Козацькі забави». Цей захід приурочується до Дня захисника України та Дня Українського козацтва.

Ось і цього року ініціаторами дійства стали учні групи № 101.

На святі було «перелистано» умовні сторінки: історії виникнення козацтва, уроків загартування козаків та підготовки їх до бою, виховання козацької спільноти.

Проте найбільш цікавим виявився час проведення змагань: це були змагання на витривалість, силу, уміння швидко попоїсти та,звісно ж, хитрість. Тут у пригоді «козацьким куреням» неабияк став спортивний майданчик.

У святі взяли участь представники усіх навчальних груп ліцею та гості, котрі були суддями змагань, – Кондратюк Андрій Миколайович – керівник Спілки учасників бойових дій в зоні АТО та Качуровський Руслан Анатолійович – член Спілки учасників бойових дій в зоні АТО.

Цікавинкою стало те, що і дівчата, як кажуть, «не пасли задніх» – група №303 також виставила свою команду і, до речі, досить успішну!

Серед учасників змагань усіх визнали кращими, тому в подарунок від громадської організації Шепетівської спілки учасників бойових дій в зоні АТО курені в подарунок отримали солодощі.

О.М. Коврига – куратор групи № 101

42 переглядів

7 лютого 2023 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”. Це вже 20 День безпечного Інтернету. День безпечного Інтернету (SID/ДБІ) запровадили мережі Insafe та INHOPE за підтримки Європейської комісії для просування безпечного та позитивного використання цифрових технологій, особливо, дітьми й молоддю. Цього дня усі учасники освітнього процесу Шепетівського професійного ліцею […]

03 лютого 2023 р. психологічною службою Шепетівського професійного ліцею було проведено психопрофілактична робота на тему: «Молодь і смачна отрута». Під час заходу здобувачі освіти дізнались історію появи енергетичних напоїв, були ознайомленні з дією їх на молодий підлітковий організм. Учні групи № 204 обговорили Закон України N 10117 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо […]

02 лютого 2023 року у Шепетівському професійному ліцеї відбувся відкритий урок виробничого навчання у групі № 102 з професії «Швачка. Кравець» на тему «Обробка суцільнокроєного фартуха», який підготувала та провела майстер виробничого навчання Муравйова Раїса Петрівна. Урок був цікавим та насиченим. Раїса Петрівна підготувала цілий ланцюжок цікавих питань по темі уроку, на які отримала досить […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x