РОЗВАГИ ДЛЯ СИЛЬНИХ, СМІЛИВИХ І ВИТРИВАЛИХ

Традиційним у нашому ліцеї стало щорічне проведення спортивно-розважального свята «Козацькі забави». Цей захід приурочується до Дня захисника України та Дня Українського козацтва.

Ось і цього року ініціаторами дійства стали учні групи № 101.

На святі було «перелистано» умовні сторінки: історії виникнення козацтва, уроків загартування козаків та підготовки їх до бою, виховання козацької спільноти.

Проте найбільш цікавим виявився час проведення змагань: це були змагання на витривалість, силу, уміння швидко попоїсти та,звісно ж, хитрість. Тут у пригоді «козацьким куреням» неабияк став спортивний майданчик.

У святі взяли участь представники усіх навчальних груп ліцею та гості, котрі були суддями змагань, – Кондратюк Андрій Миколайович – керівник Спілки учасників бойових дій в зоні АТО та Качуровський Руслан Анатолійович – член Спілки учасників бойових дій в зоні АТО.

Цікавинкою стало те, що і дівчата, як кажуть, «не пасли задніх» – група №303 також виставила свою команду і, до речі, досить успішну!

Серед учасників змагань усіх визнали кращими, тому в подарунок від громадської організації Шепетівської спілки учасників бойових дій в зоні АТО курені в подарунок отримали солодощі.

О.М. Коврига – куратор групи № 101

77 переглядів

✍️Сучасна дійсність ставить перед педагогом завдання поповнення і поновлення своїх знань по широкому  колу питань, які в сукупності повинні стати змістом навчально-методичної роботи. Стрімкий розвиток технологій вимагає від педагога досконалих форм і методів проведення уроків як теоретичної так і практичної підготовки. 📚17 травня 2023 року у Шепетівському професійному ліцеї відбулося чергове засідання методичної комісії загальноосвітніх […]

Всесвітній день вишиванки — міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. Сьогодні масштаби поширення традиції носити вишиванку вражають: Шепетівський професійний ліцей засяяв різномаїттям вишиваних візерунків. На святі відбулося нагородження здобувачів освіти  – призерів Всеукраїнських конкурсів мистецтва Владислави Рудяк та Валерії Добровольської та художнього керівника Вадима Свінціцького. Посмакувати […]

З 01 по 17 травня здобувачі освіти Шепетівського професійного ліцею взяли участь у декаді загальноосвітніх дисциплін. 🧑‍🏫Усіма викладачами була підготовлена цікава,💯 насичена різноманітними заходами програма📜💻. Пріоритетне місце у рамках проведення декади посіли відкриті заходи, на яких демонструвалася педагогічна майстерність, вміння вести заняття відповідно до сучасних вимог. До підготовки та проведення заходів педагоги підійшли творчо👏: застосували […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x