203. Всесвітня історія 22-23

Тема 1. Передумови першої світової війни. Війна та революції.

11.10.22 Урок 1. Початок «Великої війни». Стратегічні плани ворогуючих сторін, їхні наміри щодо України.

11.10.22 Урок 2. Фронти війни та характеристика основних воєнних кампаній.

13.10.22. Урок 3. Російська революція 1917 р. та її вплив на перебіг війни. Брестський мирний договір Російської Соціалістичної Федеративної Радянської/Совєтської Республіки (РСФРР/РСФСР) з державами Четверного союзу, визнання Української Народної Республіки (УНР).

Теоретичний матеріал опрацьовуємо в classroom

16.11.22. Урок 16. Чехословацька республіка. Угорська революція. Режим Міклоша Горті. Румунія в міжвоєнні роки. Королівська диктатура. Режим Йона Антонеску.

17.11.22. Урок 17. Болгарія в міжвоєнний період. Політична нестабільність держави. Встановлення королівської диктатури. Практичне заняття. Центрально-Східна Європа: вибір між демократією й авторитаризмом.

Теоретичний матеріал опрацьовуємо в classroom

17.11.22. Урок 18. Утворення Королівства сербів, хорватів і словенців. Проголошення Югославії. Становище національних меншин і міжнаціональні  відносини у країнах регіону. Навчальний проект. Українська еміграція в Центрально-Східній Європі: політична діяльність і культурне життя.

17.11.22. Урок 19.Узагальнення. Тематичний контроль з теми «Держави Центрально-Східної Європи»

Теоретичний матеріал опрацьовуємо в classroom

Тема 5.  Держави Азії та Латинської Америки

17.11.22. Урок 20. Японія. Мілітаризація економіки, державних інституцій та суспільної свідомості населення. Зовнішня експансіоністська політика.

Теоретичний матеріал опрацьовуємо в classroom

268 переглядів

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x