204. Історія України 22-23

Повторення. Вступ.

12.10.22 Урок 1. Україна і світ на порозі ХХ ст.: основні тенденції соціально-економічного, політичного та культурного розвитку. ХХ століття у світовій історії. Періодизація історії України ХХ ст. 

Тема 1. Україна в роки Першої світової війни.

12.10.22 Урок 2. Україна в геополітичних планах країн Антанти і Центральних держав. Війна та українські політичні сили. Головна українська рада. Союз Визволення України. Загальна українська рада. 

Теоретичний матеріал уроку опрацьовуємо в classroom

17.11.22 Урок 11. Кримськотатарський національний рух. Курултай і Кримська Народна Республіка.

17.11.22 Урок 12. Проголошення в Харкові більшовицької влади та маріонеткової квазідержави УНР (Радянської/Совєтської). Початок і перебіг першої російсько-української війни. Бій під Крутами.

Теоретичний матеріал уроку опрацьовуємо в classroom

08.05.23. Урок 35. Примусові хлібозаготівлі. Український хліб на експорт, внутрішньосоюзні ринки. Пропаганда як інструмент підготовки геноциду. Голодомор 1932–1933 рр. – геноцид Українського народу. Масштаби та наслідки Голодомору. Національно-демографічні зміни. Практичне заняття. Епоха Голодомору мовою документів, свідчень, чисел…

Теоретичний матеріал уроку опрацьовуємо в classroom

317 переглядів

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x