304. Всесвітня історія 22-23

Тема 12. РОЗПАД  КОЛОНІАЛЬНИХ  ІМПЕРІЙ.  КРАЇНИ  АЗІЇ,  АФРИКИ,  ЛАТИНСЬКОЇ АМЕРИКИ

11.10.22. Урок 6. Китай. Проголошення Китайської Народної Республіки (КНР). Культ особи Мао Цзедуна. «Великий стрибок», комуни, «культурна революція». Трансформаційні процеси в Китаї. Китай на зламі ХХ–ХХІ ст. Сучасна геостратегія КНР.

11.10.22. Урок 7. Утворення Індійської республіки та Пакистану. Конфесійне протистояння в регіоні. Індійський національний конгрес (ІНК). Роль Індії в південноазійському регіоні.

Теоретичний матеріал опрацьовуємо в classroom

25.10.22. Урок 10. Латинська Америка: особливості соціально-економічного та політичного розвитку країн регіону. Тема для написання есе. Сучасні країни Азії: діалог західної та східної цивілізацій.

25.10.22. Урок 11. Революція на Кубі. Виклики політичного та економічного життя латиноамериканських держав першої чверті ХХІ ст. Узагальнення. Тематичний контроль з теми «Розпад колоніальних імперій.Країни Азії, Африки, Латинської Америки»

Теоретичний матеріал опрацьовуємо в classroom

Тема 13. Міжнародні відносини

01.11.22. Урок 12. Динаміка «холодної війни». Протистояння НАТО і ОВД.

01.11.22. Урок 13. Прояви міжнародної напруженості (Берлінська криза, війна в Кореї,  Карибська криза, війни у В’єтнамі, в Афганістані). «Балканська криза» і проблема Косово.

Теоретичний матеріал опрацьовуємо в classroom

08.11.22. Урок 14. Період «розрядки» в міжнародній політиці. Гельсінська конференція 1975 р. Рецидиви «холодної  війни» у ХХІ ст. Недієвість політики «умиротворення» агресора.

08.11.22. Урок 15. Від біполярного до багатополярного світу. Проблема міжнародного  тероризму. Практичне заняття Демонтаж результатів періоду «розрядки»: причини і наслідки.

Теоретичний матеріал опрацьовуємо в classroom

10.11.22. Урок 16. Російсько-українська війна.  Міжнародна «антипутінська коаліція».

10.11.22. Урок 17. Узагальнення. Тематичний контроль з теми «Міжнародні відносини»

Теоретичний матеріал опрацьовуємо в classroom

Тема 14.Повсякденне життя і культура.

18.11.22. Урок 18. Науково-технічно революція: наукові відкриття, нові галузі наук, високі технології, інтеграція науки і виробництва. Навчальний проект. Людина другої половини ХХ і початку ХХІ століття: творець,митець, захисник.

18.11.22. Урок 19. Становлення постіндустріального (інформаційного) суспільства. Культура “віртуальної реальності”. Зміни у змісті та характері праці, соціальній структурі суспільства, якості життя людей країн світу. Розвиток систем соціального забезпечення.

Теоретичний матеріал опрацьовуємо в classroom

18.11.22. Урок 20. Практичне заняття. Модерне (індустріальне) та постмодерне (інформаційне) суспільства: тяглість та зміни

23.11.22. Урок 21. Освітні системи. Університети як автономні осередки освіти й науки. Розвиток літератури, образотворчого мистецтва, архітектури, музики, театру, кіно й спорту: домінуючі тенденції.

Теоретичний матеріал опрацьовуємо в classroom

24.11.22. Урок 22. Узагальнення. Тематичний контроль з теми «Повсякденне життя і культура»

24.11.22. Урок 23. Узагальнення до курсу. Основні тенденції розвитку світу в другій половині ХХ – на початку ХХІ ст. Національні та глобальні виклики. Протистояння демократії авторитаризмові та імперській політиці в сучасному світі. Виміри цінностей людського буття в сучасному світі. Місце України в сучасному світовому співтоваристві.

637 переглядів

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x